Bestseller Promotion Reduced price!

APEKS 1 st. DS4

697,50 zł

-10%

775,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

APEKS DS4 1st stage - a breathing machine for diving

One of the better 1 steps at such good price

 

The first stage is recommended for use in severe conditions (frequent, long dives, cold, dirty water).

This 1st stage has a unique, dry system to isolate the control membrane from the environment. This eliminates the need to fill the water chamber with messy and uncomfortable oils or silicone greases. Instead, air is located in the water chamber, and the ambient pressure is transferred to the control diaphragm via a hard transmitter.

APEKS 1 st. DS4

 - membrane;  - light weight;  - 1 high pressure outlet;  - 4 medium pressure outputs - 4x3 / 8 ";  - water chamber insulation - dry chamber - air;  - working pressure up to 300 bar;  - mean pressure 9.0 - 9.5 AT.

Free Shipping! 

Reviews APEKS 1 st. DS4

Ocena (5 z 5)

Najlepszy automat na rynku, od 3 lat posiadam DS4 XTX50 i nie miałem wątpliwości, który 1 stopień wybrać do zdublowania źródła gazu. Niezawodny, prosty i dobrze wyglądający. Polecam!!!

Ocena (5 z 5)

Idealny wybór dla nurkujących w zimnych wodach. Świetny wybór jako automaty na twinset jak i do pojedynczej butli. Odporny na zamarzanie i zanieczyszczenia. Dla mnie to najlepszy wybór na polskie wody (i nie tylko).

Ocena (5 z 5)

Moim zdaniem najlepszy I stopień dostępny obecnie na rynku, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki - łącznie z ceną, która jest jego ogromnym atutem. Wygodnie układa się w nim węże, zarówno w konfiguracji rekreacyjnej, jak i technicznej. Sucha komora, wręcz niezbędna w naszych chłodnych wodach, znacznie zmniejsza ryzyko zalodzenia automatu, co czyni z niego sprzęt nadający się nawet do najbardziej wymagających nurkowań.

Ocena (5 z 5)

Membranowa konstrukcja odporna na zimno, niezawodność to cechy tego pierwszego stopnia. Nic lepszego w tej cenie się nie znajdzie.

Ocena (5 z 5)

prosty i niezawodny a najważniejsze bardzo wytrwała konstrukcja odporna na głupotę :)

Ocena (5 z 5)

Tego pierwszego stopnia Apeks nie trzeba za bardzo chwalić. Prosta, niezawodna i do tego solidna konstrukcja. Ja używam go na twinie i sprawuje się bez zarzutu. Szczerze polecam, nie warto kupować droższych pierwszych stopni, ten spełni oczekiwania każdego.

Write your review!

Write a review

APEKS 1 st. DS4

APEKS 1 st. DS4

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)