Bestseller

MCNETT Aquasure 1 x 28g

52,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Klej do skafandrów MCNETT Aquasure tuba 28g

Specjalny, urethanowy klej do naprawy mokrych i suchych skafandrów oraz innych akcesoriów do uprawiania sportów wodnych - rękawiczki, buty, torby itp. Elastyczna formuła jest wodoodporna, uszczelnia i chroni przed otarciami. Uretanowe kleje to najlepsze rozwiązanie, aby uzyskać maksymalną trwałość naprawy.

Zestaw zawiera tubkę 28g.

Użyj Aquasure do uszczelnienia przeciekających szwów:

  • KROK 1: Wywiń skafander na lewą stronę. Oczyść uszkodzoną powierzchnię za pomocą alkoholu. Artykuły z takich tworzyw jak lateks, powinny być wyczyszczone papierem ściernym, a następnie środkiem czyszczącym.
  • KROK 2: Nałóż wystarczająco dużą kroplę Aquasure tak, żeby zakrywała krawędzie uszkodzonej powierzchni na przynajmniej 12mm. W przypadku tkanin, nakładaj preparat przy pomocy środka dostępnego w butelce ze szczoteczką. Pozostaw na noc do wyschnięcia.

Aquasure doskonale sprawdza się również w reperowaniu dziur i rozdarć. W przypadku większych dziur zrób łatkę z taśmy klejącej. Wypełnij klejem dziurę i nałóż go w promieniu 6mm dookoła niej. Całość przykryj taśmą. Po wyschnięciu kleju, usuń taśmę.

Reviews MCNETT Aquasure 1 x 28g

Ocena (5 z 5)

Porządny klej, mocny i wydajny. Łatwy w użyciu, dobrze się sprawdza i ratuje nas z opresji :) Polecam

Ocena (5 z 5)

Klaj bardzo bardzo wydajny i stosunkowo nie drogi. Zdecydowanie mój faworyt w tej kategorii. Dozowanie również nie sprawia problemów

Ocena (5 z 5)

Klej powinien się znaleźć w zestawie naprawczym każdego płetwonurka. Skuteczny w działaniu i bardzo ekonomiczny. Polecam

Ocena (5 z 5)

Świetna rzecz, klej łatwo się nakłada i dobrze reperuje. Jest naprawdę wytrzymały! Myślę że każdy nurek powinien mieć go ze sobą na wyprawie bliższej i dalszej

Ocena (5 z 5)

Klej bardzo elastyczny. Łatwy w nakładaniu i bardzo dobrze wiążący. POLECAM !!

Ocena (5 z 5)

Polecam zakup kleju Aquasure. W naszym pudełeczku z zapasowymi paskami do płetw, maski itp godne miejsce zajmuje właśnie tej klej. Doskonale się sprawdza np przy pęknięciu taśmy uszczelniającej szwy w suchym skafandrze a nawet jak suche rękawice o coś w wodzie się natną wystarczy zalać poczekać aż zaschnie i już mamy szczelność na kolejne nurkowanie. Łatwość w użyciu na pewno uszczęśliwi każdego komu przydarzy się awaria a zwłaszcza na wyjeździe gdzie zakup i wymiana cześć czasami nie jest możliwa.

Write your review!

Write a review

MCNETT Aquasure 1 x 28g

MCNETT Aquasure 1 x 28g

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)