Bestseller free delivery

SANTI Espace Dry Suit

6 300,00 zł

Darmowa wysyłka

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
 • ✔  30 days return
 • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

SANTI Espace Dry Suit

Classic dry comfort

Espace drysuit is made of light and extremely durable fabric trilaminate Nylon/Butylen/Poliester with density of 420gr/sqm. It is cut in a way that makes it easy to adjust to any figure and does not limit movements in any direction. Telescopic torso stretches up to 30 cm and gives you great mobility, regardless of the thickness of an Undersuit.

Espace is equipped with neoprene boots. We add a collar hood made of 7/9 mm soft neoprene or any other from Santi range according to request. 16 sizes in standard, MTM/Custom offer, additional choice of options available.

To view the size chart, please click here. Avaliable sizes:

XS, S, SL, M, ML, MLL, LS, L, LL, LLL, XLS, XL, XLL, XXLS, XXL, XXXL

SANTI Espace - suchy skafander

Features:

 • total weight: 4 kg;
 • fabric: Nylon/Butylen/Poliester 420 gr/sqm;
 • colors: black, black/red, black/blue;
 • telescoping torso;
 • front entry zipper;
 • Apeks valves;
 • two pockets on thighs;
 • neck seal made of latex insulated by 3 mm neoprene;
 • HD bottleshape wrist seals;
 • 6 mm Neoprene boots;
 • medium pressure hose;
 • bag;
 • 3-year guarantee.

Reviews SANTI Espace Dry Suit

Ocena (5 z 5)

Miałem przyjemność przetestować kilka modeli Suchych skafandrów, Ten model nie rozczarował mnie, rozwiał wszelkie wątpliwości co do nurkowania w suchych skafandrach. Wykonany profesjonalnie, idealnie skrojony, półprodukty z najwyższej półki, Polecam go wszystkim wymagającym nurkom, dobrze dobrany rozmiar i skafander mamy na wiele lat.

Ocena (5 z 5)

W sumie to mój pierwszy suchy skafander ale po obserwacjach innych nie zamienił bym go na nic innego. No może ewentualnie na inny ze stajni Santi ale bym się zastanowił :). Posiada wszystko czego potrzebuje nurek. Zamek z przodu zapewnia pełną samodzielność. 2 kieszenie pomieszczą wszystkie "graty" no i jest przy tym wygodny. Nurkowanie w nim to czysta przyjemność.

Ocena (5 z 5)

po ok 20 nurkowaniach Espace to dla mnie wzorzec "po prostu dobrego" skafandra bez opcji: "pokochasz lub znienawidzisz". Bezproblemowe urzadzenie do nurkowania. Moj osobisty Bare HD Tech Dry Cordura (ktory kocham :) wyladowal w serwisie Santi! by przesunac zawor upustowy "tak, jak jest w Espace".

Ocena (5 z 5)

Skafander używam od około 50 nurkowań ? pół na pół w ciepłych i zimnych wodach. Do tej pory sprawował się znakomicie. Można powiedzieć, że jest to skafander uniwersalny, nadający się do nurkowania w każdych warunkach. W Polsce używałem go z grubym ocieplaczem Bare Hi-Loft i cienką bielizną termoaktywną GRENE. Zimą (3 stopnie Celsjusza w całym słupie wody) robiłem nurkowania do 108 minut bez przymusu uciekania z wody, czułem zimno ale nie dotkliwe. Dla rozgrznia można trochę poruszać się pod wodą. Pływaniee rękoma lub v-drill i od razu cieplej ?. Skafander zabrałem też do Egiptu, pod spód ubierałem tylko bieliznę termoaktywną. Przy temperaturze 22 stopni było idealnie. Niektórzy towarzysze na łódce śmiali się ze mnie, że zabrałem suchara ale ostatnim śmiejącym się byłem ja .Po drugim nurkowaniu kiedy wychodziliśmy przy ostrym wietrze niektórzy dosłownie trzęśli się z zimna, a ja - pełen komfort. Materiał skafandra wygląda na bardzo wytrzymały, miałem możliwość porównać z BARE Trilam Tech Dry i nie tylko w mojej opinii SANTI wzbudza większe zaufanie. Skafander w standardzie posiada dwie duże kieszenie cargo ? bardzo przydatne, wręcz konieczne przy nurkowaniach technicznych (trzyma się tam zapasową maskę i szpulkę). Już raz zapasowa maska uratowała mi nurkowanie ? na powierzchni pękł mi pasek przy zakładaniu, w kieszeni na szczęście czekała druga. W moim modelu mam kryzę neoprenową, spisuje się świetnie, jest bardzo wygodna. Jeżeli przed nurkowaniem dokładnie się ją zawinie nie przecieka. Manszety HD na rękawach są bardzo wytrzymałe, na pewno wytrzymają kilkaset nurkowań, warto mieć talk żeby się w nie wcisnąć. Jedynym minusem mojego skafandra są buty Flexsole. Ciężko wbić w nie nogę uzbrojoną w podwójne grube skarpety (a to konieczne w Polsce!), o ocieplaczach z thinsulate można zapomnieć, drugi raz z pewnością wybrałbym inną z dostępnych opcji. Skafander jest bardzo wygodny, świetnie wygląda, nigdy nie przeciekał, zamek z przodu gwarantuje samodzielność. Polecam!

Ocena (5 z 5)

Skafander , który ma wszystko czego potrzebuje każdy nurek. Godny polecenia

Write your review!

Write a review

SANTI Espace Dry Suit

SANTI Espace Dry Suit

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)