Bestseller Promotion Reduced price!

SCUBATECH Reel DR

153,00 zł

-10%

170,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

SCUBATECH Reel DR

Features

Line length 50 m Three-position switch is available with a thumb lock / play / rattle Bolt-snap made of stainless steel Builtin-hub prevents line from being entangled

Reviews SCUBATECH Reel DR

Ocena (5 z 5)

Łatwy w użyciu, nie zacina się, dobrze się go trzyma i jest nie zawodny, polecam :)

Ocena (5 z 5)

kołowrotek podczepiam pod bojke, na drugim końcu sznura podczepiam ciężarek, luzuje bezpiecznik i ciężarek opada na dno,wtedy blokuje kołowrotek. i już można schodzić do dna, oczywiście na bezdechu:-)

Ocena (5 z 5)

Praktyczny kołowrotek. Używam go szczególnie do wysyłania na powierzchnie bójki. Polecam szczególnie dla rekreacyjnych. Polecam serdecznie .

Ocena (5 z 5)

Dzięki uchwytowi łatwy w obsłudze w grubych rękawicach. Przyciągający wzrok kolor pozwala na łatwe odnalezienie go zarówno na powierzchni jak i pod wodą. Mimo, że nie jest metalowy myślę, że należałoby się postarać aby go uszkodzić. Polecam

Ocena (5 z 5)

Dla mnie rewelacja!
Po pierwsze wygląd - fluorescencyjny kolor ułatwia mi znalezienie go na powierzchni wśród tysiąca innych elementów oraz pod wodą, nawet w polskich jeziorach.
Po drugie funkcjonalność - sznurek nie plącze się, jest łatwy w obsłudze, intuicyjnie przyczepia się do bojki
Po trzecie ma wystarczająco szeroką rączkę do trzymania w grube rękawicy, a to ważne.

Polecam!

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobra jakość materiałów, prostota obsługi i niewielkie rozmiary - tak w skrócie można zrecenzować ten kołowrotek. Można nawinąć dużą ilość linki i nie będzie problemu z jej zwijaniem, nie plącze się ani nie wkręca tam gdzie nie trzeba. Blokada obrotu mogłaby być ciut większa, bo w grubych rękawicach niedoświadczeni nurkowie mogą mieć z tym problem. Używam tego kołowrotka od 5 lat, zarówno do strzelania bojek jak i poręczowania i dla osób wielce nie wymagających jest idealny. Bardzo poręczny uchwyt, zmieści się zarówno rękawica od suchacza jak i neoprenowa.

Ocena (2 z 5)

Zgodzęsięz przedmówcą żę kołowrotek jest wykonany z nienajlepszej jakości materiałów. Jedyny jego plus to jaskrawy kolor, więc jak upadnie to go widać

Ocena (2 z 5)

Zbyt delikatna konstrukcja powoduje że łatwo ten kołowrotek uszkodzić, poza tym w mojej ocenie zwykła szpulka jest jest dużo bardziej funkcjonalna od tego kołowrotka. Jeżeli już kołowrotek to lepiej coś solidniejszego.

Write your review!

Write a review

SCUBATECH Reel DR

SCUBATECH Reel DR

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)