Bestseller

Rating 
Add your opinion

Ratownictwo Nurkowe

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Nurkuj bezpiecznie – pomagaj innym!

Marcin Dąbrowski, od ponad 10 lat w stopniu instruktora, obecnie instruktor płetwonurkowania KDP/CMAS ***, biegły sądowy z zakresu płetwonurkowania, prezes K.N.S. „Monodon”. Od kilku lat bierze udział w centralnych szkoleniach na stopień M1 i M2. Czynnie związany z uprawianiem i propagowaniem sportów wodnych w Polsce. Posiada m.in. uprawnienia instruktora ratownictwa WOPR. Każdą swoją wolną chwilę spędza nad wodą, nurkując w różnych akwenach w kraju i na świecie. Publikacja zawiera całościowe podejście do tematu ratownictwa nurkowego, od rozpoczęcia nurkowania, po jego koniec. Daje ona nurkowi dużą ilość wiedzy niezbędnej w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej w trakcie nurkowania. Jest to pierwsza tak bogato ilustrowana (ponad 200 zdjęć i 30 rysunków) pozycja o tej tematyce w języku polskim. 160 stron, miękka oprawa, papier kredowy, bogato ilustrowana.

Reviews Ratownictwo Nurkowe

Ocena (5 z 5)

Idealna lektura przed kursem pierwszej pomocy. Przygotuje nas na większość wypadków pod wodą

Ocena (5 z 5)

W sumie chyba nie ma ważniejszych informacji w nurkowaniu niż te o ratownictwie. Myślę ze taka książkę powinien przeczytać każdy i ten po pierwszym stopniu i nurkujący 20 lat. Jest napisana prostym i zrozumiałym językiem

Ocena (4 z 5)

Choć wole inną pozycje na temat ratownictwa nurkowego to muszę przyznać że ta tez jest całkiem niezła.Wiadomo, nurkowanie nie należy do najbezpieczniejszych sportów,dlatego myślę że każdy nurek obowiązkowo powinien przeczytać jakaś pozycje na temat ratownictwa nurkowego. Ta jest napisana prostym, zrozumiałym dla każdego językiem wiec myślę że wielu przypadnie do gustu.

Ocena (5 z 5)

Zawsze pod wodą może wydarzyć się jakiśwypadek - jest to wpisane w ten sport. Książka pomaga zaradzić wielu takim sytuacjom

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobrze napisana pozycja. Szacun dla autora za podejście do tematu. Szkoda, że tak mało nurków ją zna

Ocena (5 z 5)

Świetna lektura. Dobrej praktyki i znajomości zasad ratownictwa nigdy zbyt wiele. Obowiązkowa pozycja w każdej bibliotece, zarówno początkującego jak i zaawansowanego nurka.
Polecam Wszystkim
Alex
Aleksander Śmigielski

Write your review!

Write a review

Ratownictwo Nurkowe

Ratownictwo Nurkowe

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)