Wyjazdy nurkowe

61,90 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Wyjazdy nurkowe

W książce opisano wszystkie aspekty wyjazdu nurkowego. Są one ułożone w logiczną całość od przygotowania wyjazdu, przez podróż do postępowania na miejscu nurkowym.

Jest to wiedza użyteczna dla wszystkich niezależnie od stopnia nurkowego czy organizacji, w której zostały uzyskane uprawnienia. Ksiązka jest bogato ilustrowana, zawiera ponad 300 zdjęć, tabel i szkiców, co przybliża czytelnikowi opisane tematy.

Często w opisach dodane są nazwy angielskie, które umożliwią aktywne rozumienie poruszanych zagadnień na wyjeździe nurkowym.

Wydawca: Bel Studio Sp. z o.o. Liczba stron: 160 Format: B5 Numer wydania: I

Reviews Wyjazdy nurkowe

Ocena (5 z 5)

Książka jest bardzo ładnie wydana, a informacje w niej zawarte przydadzą się nurkom planującym swoje pierwsze wyjazdy. Myślę że ci którzy byli już na niejednym wyjeździe również z chęcią przejrzą ta książkę. Jeszce raz podkreślam jest bardzo ładnie wydane, piękne zdjęcia

Monika M 2013-20-03
Ocena (5 z 5)

Zawiera wazne informacje które mogą sie okazać przydatne na każdym wyjeździe. Polecam zwłaszcza początkującym którzy zaczynają dopiero uczestniczyć w wyprawach nurkowych. książka podpowie wam jak robic to bezpiecznie i z głowa na karku.

Nina D 2012-31-05
Ocena (5 z 5)

Zawarta w tej książce wiedza przyda się każdemu płetwonurkowi na każdym wyjeździe w kązdym zakątku świata ! Polecam gorąco !!

Konrad Ścibut 2011-29-10
Ocena (5 z 5)

Polecam każdemu tę książkę . Szczególnie na wyjazdy jak wskazuje tytuł . Zawiera wszystkie przydatne informacje przed przygotowaniem do nurkowania jak i w trakcie i po . Kupujcie bo warto :)

Michał W 2011-21-10

Write your review!

Write a review

Wyjazdy nurkowe

Wyjazdy nurkowe

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)