Bestseller

Wypadki nurkowe

72,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Nurkuj bezpiecznie – ucz się na cudzych błędach!

Wydanie II

Książka zawiera opisy 120 wypadków nurkowych opatrzone komentarzami autora – jednego z najbardziej doświadczonych instruktorów płetwonurkowania w Polsce. Na przykładach przedstawia podstawowe zagrożenia występujące w nurkowaniu. Książka może służyć nurkom w podnoszeniu swoich kwalifikacji, lub osobom które nie nurkują a chciały by zacząć. Jest także podręcznikiem uzupełniającym do kursów na stopnie nurkowe. Więcej o autorze i jego szkole płetwonurkowania dowiesz się ze strony internetowej:

Reviews Wypadki nurkowe

Ocena (2 z 5)

Dwie gwiazdki, jedynie za zebranie sporej ilosci wypadkow nurkowych. Analiza wypadkow z komentarzami, w wielu miejscach pozostawia wiele do zyczenia, i jak ktos wczesniej napisal. Lepiej by bylo, gdyby Strugalski ograniczyl sie jedynie do przedstawienia suchych faktow.

Ocena (5 z 5)

Świetna książka obrazująca co złego można nam się stać pod wodą. Sa w niej opisane przypadki częste i te dużo rzadsze. Myślę że każdy powinien ją przeczytać , by uważniej zachowywać się pod wodą.

Ocena (5 z 5)

Książka może trochę odstraszyć mniej obeznane osoby z wypadkami od nurkowania. Najpopularniejsze wypadki związane z przebywaniem pod wodą (narkoza,dekompresja,itd) są omawiane, przedstawiane są przykłady z życia wzięte oraz komentarz do danej sytuacji. Jak wspomniałem - książka może trochę odstraszać, ale uważam że świadomość naszych działań pod wodą powinna być poszerzana, dzięki czemu będzie coraz mniej wypadków wśród nas. Polecam ją osobą przed kursem Rescue/P3

Ocena (4 z 5)

Choć książkę czyta się przyjemnie, jest naprawdę ciekawa, i jest źródłem bardzo ważnych informacji to nie sposób oprzeć się wrażeniu że w podobnej tematyce są jednak lepsze książki. Myslę jednak że warto przeczytać i samemu sie do tego ustosunkować.

Ocena (5 z 5)

Dobry nurek to żywy nurek. Ksiązka pomaga w utrzywywaniu znaku równości pomiędzy zejściami i wyjściami z wody

Ocena (2 z 5)

Pozycja byłaby dużo lepsza gdyby autor ograniczył się do analizy faktów, przyczyn opisanych wypadków bez oceniania osób biorących w nich udział. W kilku miejscach inni uznani instruktorowie wytykają Strugalskiemu błędy popełnione w tej pozycji... i trudno się z nimi nie zgodzić dlatego tylko dwie gwiazdki ode mnie

Ocena (5 z 5)

Dokładny i szczegółowy opis wypadków oraz drobiazgowa ich analiza. Obowiązkowa pozycja w bibliotece każdego początkującego jak i zaawansowanego nurka.
Polecam Wszystkim
Alex
Aleksander Śmigielski

Ocena (5 z 5)

Moim zdaniem jest to najlepsza książka Strugalskiego.
Dokładny opis i analiza wypadków, pozwalają prześledzić najczęstsze scenariusze zdarzeń i uzmysłowić sobie jak splot wielu drobnych błędów może doprowadzić do tragedii oraz, co ważniejsze jak tego uniknąć.

Nie polecam szczególnie wrażliwym początkującym nurkom. Książka może dać wrażenie że wypadki są czymś co zdarza się w nurkowaniu często, tymczasem jest zupełnie odwrotnie.

Write your review!

Write a review

Wypadki nurkowe

Wypadki nurkowe

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)