NO GRAVITY Thermal Underwear - pants

330,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

NO GRAVITY Thermal Underwear - pants

Perfectly suited for use as an extra layer of thermal protection during long dives in cold water, in conjunction with appropriately chosen lining the drysuit provides high thermal comfort. Underwear is also perfectly suited to wherever we need adequate protection from the cold.

  • Made of Polartec® Power Strech Pro®
  • Very breathable
  • Thermal additional layer
  • Very warm
  • Perfectly fitted
  • Stretchy in four directions
  • Black stitching.

Reviews NO GRAVITY Thermal Underwear - pants

Ocena (5 z 5)

Ten produkt stawiam na samym szczycie rankingów bielizn termoaktywnych. Jest wyjątkowa pod każdym względem. Przy pierwszym kontakcie wrażenie robi cienki, a zarazem mocny materiał oraz logo NO GRAVITY. Po założeniu dopasowuje się idealnie do ciała. Jest komfortowa i nie ogranicza ruchów. Sprawia wrażenie jakby była częścią naszego ciała. Przyszedł czas na testy. Podczas nurkowania spisywała się wzorowo. Cały czas utrzymywała odpowiednią temperaturę ciała i doskonale odprowadzała pot. Wszystko to dzięki zastosowaniu materiałów Polartec i Power Strech. Przesterowałem ją również podczas biegania. Gdzie bielizna odgrywa bardzo ważną rolę. Po raz kolejny zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Wilgoć od ciała odprowadzana była błyskawicznie dzięki czemu czułem się bardzo komfortowo. Nie doszło również do przegrzania ciała co daję jej kolejnego plusa. Jest wygodna w użytkowaniu, gdyż można ją prać w prace. Szybko schnie i jest znowu gotowa do użycia. Polecam ten produkt.

Ocena (5 z 5)

Na zimę postanowiłem zakupić spodnie w raz z rękawiczkami, był to naprawdę trafny wybór.
W poprzednich altach używałem bielizny activ, lecz nadawała się tylko pod spodnie wielowarstwowe a przy np dżinsach zahaczała i blokowała ruchy, natomiast w NO GRAVITY nie am tego problemu! Idealny komfort cieplny zero krepujących ruchów, wspaniałe dopasowanie.
Po całym dniu na mrozie na nartach, czy używając na co dzień jako kalesony nigdy mnie nie zawiodły. Nawet podczas rozruszania 2 kółek gdy tylko śnieg stopniał idealnie się sprawdziły;)
A po kilkukrotnym praniu w pralce nic nie stracił swoich właściwości i nadal wyglądają jak nowe, zero osłabionych włókien czy jakich kolwiek zmian.

Nie mogę się doczekać zakupu reszty kompletu :)

Write your review!

Write a review

NO GRAVITY Thermal Underwear - pants

NO GRAVITY Thermal Underwear - pants

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)