MARES I3

210,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

MARES I3 Mask

An unparalled field of vision

Description

  • Silicone skirt
  • Small ribs around nose to relieve pressure
  • Great peripheral vision
  • X-shaped silicone strap
  • Sunrise version available

Maska MARES I3 - kolory

i3 scuba mask combines the advantages of the Tri-comfort technology with a huge field of vision. In addition to the wide central glass, smaller panels on each side guarantee peripheral vision that will blow you away. The ergonomic 2-button buckles allow for easy and secure adjustment of the strap even when diving with thick gloves.

Reviews MARES I3

Ocena (5 z 5)

Uważam iż dobór maski do nurkowania jest tak samo istotny jak dobór skafandra, czy odpowiednich automatów jeżeli nie ważniejszy. Miałem przyjemność nurkowania w różnych maskach. Osobiście zawsze stawiałem na maski z transparentnym wykończeniem z uwagi na to mimo wszystko powiększały pole widzenia. Kiedy zanurkowałem w masce MARES i3 podwodny świat okazał się jeszcze bardziej interesujący i bezpieczny. Po pierwsze i najważniejsze szeroki maksymalny kont widzenia pozwala nie czuć się jakby patrzyło się na płaskie akwarium, pozwala bez zbędnych ruchów obserwować partnera, po drugie solidne klamry i pasek który bez najmniejszego problemu pozwala na regulację i poprawianie maski nawet w "suchych" rękawicach, po trzecie mam wrażenie że materiał z którego jest wykonana jest na tyle elastyczny iż bez problemu pozwala na odpowiednie i łatwe ułożenie krawędzi maski pod kapturem neoprenowym czyniąc to nawet w rękawicach. Pozdrawia wszystkich nurkujących.

Ocena (5 z 5)

Szeroki kąt widzenia oraz bardzo miękki silikon powoduje ze ten produkt jest świetnym rozwiązaniem. Polecam

Ocena (5 z 5)

Idealna! Mares kolejny raz nie zawodzi i tym razem przelał swój kunszt na maskę MARES i3. Maska doskonale dopasowuje się do twarzy. Regulowana za pomocą pasków które nie sprawią problemu przy regulacji pod wodą w grubych rękawicach czy na lądzie. Silikon najwyższej jakości, aż miło jak się dopasowuje do ciała. Maska nie jest duża w związku z czym przy zalaniu wodą nie będziemy mieć większych problemów z wydmuchaniem wody na zewnątrz. Związku z tym sprawdzi się jako koło ratunkowe przy freedivingu. Ma doskonałe pole widzenia. Nie dość, że jest jednoszybowa to do tego te nowe obszary po bokach. Zawsze przydatne by zobaczyć czynasz partner daje radę i czy akurat nie mijamy dużej ryby :) Mój mąż jest zachwycony jako, że głównie siedzi pod wodą robiąc mnóstwo zdjęć. Także dla fotografów to strzał w 10! Ponoć nie przepuszcza kropli nawet brzy sporym zaroście :)Jest dobrze i solidnie wykonana. Wiele razy już spadła na kamień czy podobne struktury i nic jej nie jest. Jej kolejną zaletą jest to, że dużo trzeba aby szkło się porysowało. Zapewnia to dodatkowy komfort widoczności. Jej wielkość pozwala zmieścić ją w kieszeni suchacza, co jak wiemy przydaje się podczas nurków technicznych czy dłuższych aby zminimalizować ryzyko pływania po omacku :) Jest bardzo dobrym pomysłem ją mieć i cieszyć się idealnym, podwodnym obrazem. Jest dla mnie szczęśliwa bo to właśnie w niej p oraz pierwszy widziałam rekina wielorybkiego. Zapewnia niesamowite wrażenia, uwierzcie :) Co więcej dobrze spisuje się przy poszukiwaniu i penetracji dna, jeśli coś nam niespodziewanie się zatopiło. Przerozmaite figurki i zabawki mojego dziecka czy łańcuszek mogą być jej wdzięczni :) Polecam! Za taką cenę, naprawdę warto.

Ocena (4 z 5)

Bardzo fajna maska , powiem inaczej inna niż wszystkie , testowaliśmy ją w 5 osób i każdy był pozytywnie zaskoczony , do plusów należą bardzo dobre przyleganie do twarzy , super pole widzenia praktycznie nie wdać silikonu , minusy to mimo zapewnień producenta łączenie szkła pod woda jest widoczne w dodatku widać obiekty które są oddalone i po obróceniu głowy na bok nie ma ich koło nas co może trochę wystraszyć pod wodą , trzeba po prostu nauczyć się używać tej maski , ważne jest aby patrzyć po prostu na wprost żeby zobaczyć obiekty po bokach wystarczą wtedy tylko minimalne ruchy głową na boki w dodatku ładnie widać w dół.

Write your review!

Write a review

MARES I3

MARES I3

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)