Bestseller

Rating 
Add your opinion

DIVESYSTEM Tech Fin Black

590,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
 • ✔  30 days return
 • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

DIVESYSTEM Tech Fin Black

Specification:

 • Blade in 100% natural rubber
 • Vented hyrodynamic design
 • Lenght 56 cm, width 25 cm
 • Big pocket ideal for drysuit
 • Stainless steel spring with neoprene cover.
 • Best result with frog kick

Sizes:

 • XS - 36/39
 • SM - 40/41
 • LXL - 42/44
 • XXL - 45/47

Reviews DIVESYSTEM Tech Fin Black

Ocena (5 z 5)

Najlepsze płetwy w których pływałem, pływam i będę pływał nadal :)

Ocena (5 z 5)

Idealne płetwy jednakze dla bardziej zaawansowanych nurków, znakomity przepływ wody i siła, idealne do żaby :)

Ocena (5 z 5)

Witam
Pletwy moze troche drogie ale za to daja wymierne efekty w wodzie. Super ciag dobra manewrowosc i sprezyny czego chciec wiecej. Rozmiarowka jest OK nie ma problemu z dopasowaniem dla siebie.

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobra płetwa., chyba nie ma lepszej na rynku. Niestety ta cena, może zniechęcać,ale dla takiej jakości warto jązapłacic

Ocena (4 z 5)

Według mnie jedne z najlepszych płetw tego rodzaju. Chodź przyznaję, cena może i wysoka to jednak pod woda spisują sie bajecznie ;) Nie zgodzę się że to płetwy dla twardzieli, ja jako dość drobna kobitka radze sobie z nimi całkiem nieźle ;) Ale muszę przyznać że dla początkujących się nie nadają.

Ocena (5 z 5)

Kiedy przyszło do zakupu pierwszych płetw typu Jet, długo nie mogłem sobie odpowiedzieć na pytanie: który model będzie tym najlepszym? Ostatecznie mój wybór padł na włoskie Dive Systemy i do dziś nie żałowałem ani razu. Płetwy są ciężkie, toporne i dosyć sztywne, ale wbrew temu jak to brzmi, są to same zalety. Do suchego skafandra nadają się idealnie, zapewniając na nogach odpowiedni ciężar i ściągając je delikatnie w duł. Dorosły facet, nie powinien odczuć żadnego dyskomfortu związanego ze zmęczeniem od pływania w tej płetwie. Wręcz przeciwnie, każdy kto zrobi 2-3 próbne nurkowania w tym modelu, nie będzie chciał się z nimi rozstawać. Tną woda, jak przysłowiowa brzytwa. Kilka machnięć płetwą zapewnia nam bardzo dobrą siłę napędową. Do tego ich konstrukcja, pozwala na korzystanie ze zróżnicowanych technik, w tym wykonywanie numerów z wyższej szkoły jazdy, jak np. pływanie do tyłu czy helikopter. W komplecie ze sprężynami stanowią zestaw nie do zajechania. Aby wyeksploatować ten kawał gumy, potrzeba lat intensywnego nurkowania, dlatego z czystym sercem polecam je mimo wysokiej ceny. Osobiście miałem okazję kupić jeden z ostatnich egzemplarzy po cenie poniżej 500pln i traktuję tę transakcję w ramach jednej z najlepszych w życiu :))

Ocena (5 z 5)

Płetwy dla prawdziwych twardzieli. Wymagają dużej siły w nogach. Zamieniana jest ona jednak na świetne przyspieszenie pod wodą !!

Ocena (5 z 5)

Wspaniałe płetwy. Wcześniej pływałem na Jetach Scubatecha i te przy nich wymiękają. Są ciężkie i sztywne, co umożliwia łatwe i skuteczne manewrowanie i pływanie różnymi technikami, w tym do tyłu. Mają bardzo dobry ciąg, pozwalający pływać szybko i efektywnie bez większego zmęczenia. Gdyby nie cena, byłyby idealne. Polecam jednak pomimo ceny. Warto!

Ocena (5 z 5)

Ciężkie płetwy ale jakże cudowne . Genialnie się nimi manewruje , dobra wydajność , wygodne . Każdy wymagający nurek będzie zadowolony . Polecam :)

Ocena (5 z 5)

Idealne płetwy do suchego skafandra. Płetwa doskonale układa się na nodze. Cena trochę spora ale jak już się je kupi to będą dobrze wydane pieniądze. Niezniszczalne płetwy

Ocena (5 z 5)

Płetwy dosyć ciężkie ale świetnie się w nich pływa zarówno do przodu jak i do tyłu. Bardzo dobrze pasują do buta w suchy skafandrze. Sprężyna znacznie ułatwia założenie.

Ocena (5 z 5)

Pływam w nich od kilku lat , płetwa ciężka ale idzie uzyskać bardzo duży ciag płynac zarówno do przodu jak i do tyłu.

Write your review!

Write a review

DIVESYSTEM Tech Fin Black

DIVESYSTEM Tech Fin Black

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)