Wycofany ze sprzedaży Bestseller Promotion Reduced price!

SCUBATECH R2 Ice Pro

727,20 zł

-10%

808,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Discontinued Product. Not available for order.

SCUBATECH R2 Ice Pro

Perfect for cold water

The set consists of:

  • 1st stage R2 PRO;
  • 2nd grade RG 4X;
  • Connecting hose 70cm;
  • The additional COLD KIT in the RG Ice Pro configuration allows diving in very cold water and even under the ice.

1st. stage R2 PRO

Membrane regulator, unloaded (rotary heads, 4 LP outputs, 2 HP outputs). The first stage of the "membrane machine" means that the working environment of the high pressure valve and other components of the machine is separated by a membrane from external conditions. to freeze the machine from here "ICE" in the name.

2nd. stage automatu RG 4X

Adjusting the Venturi efect and breathing resistance. In the same way, the second stage "Downstream" was designed for diving in difficult conditions. In addition to regulating the Venturi phenomenon, it is equipped with the possibility of regulating breathing resistance.

Reviews SCUBATECH R2 Ice Pro

Ocena (5 z 5)

Polecam ten zestaw. I stopień oraz II stopień rewelacyjny. Nurkuje juz kilka sezonów na tym zestawie i naprawdę jestem z niego zadowolony. Zestaw jest mocno konkurencyjny do innych zestawów z innych firm. Cena bardzo dobra względem jakości i dostępności serwisów.

Ocena (5 z 5)

Automat Scubatecha mam od początku swojej przygody z nurkowaniem, czyli jakieś 12 lat. Do dziś jest przeze mnie używany ze względu na prostotę budowy i niezawodność. Nurkowałem z nim zarówno w wodach ciepłych jak i nurki podlodowe i zawsze podaje powietrze tak samo bez problemów. Regulacja Venturiego jest łatwo dostępna i widoczna podczas przebywania pod wodą. Dużym atutem jest ruchoma głowica I stopnia która umożliwia większe dopasowanie węży pod zestaw. Za parę miechów przymierzam się do kursu sidemountowego i z tego co się dowiedziałem od producenta już są dostępne wyjścia 5tego portu!

Ocena (5 z 5)

Sprzęt idealnie nadający sie na nasze polskie wody. Konstrukcja prosta i bezawaryjna. Niewątpliwym plusem jest regulacja oporów oddechowych, która jest bardzo płynna.

Ocena (4 z 5)

Automat ten świetnie służy mi jako zapasowy w mojej konfiguracji na twinie, konstrukcja membranowa pierwszego stopnia plus cold kit powodują że jestem spokojny w naszych zimnych wodach, jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to mniej wygodny ustnik niż w R5 TEC którego używam jako głównego automatu.

Ocena (5 z 5)

Automat ten był pierwszym zakupem na drodze nurkowej. Poprzez nurkowania podlodowe, szkolenie nitroxowe i wiele innych nurkowań sprawdzał się i sprawdza nadal jest podstawowym AO. Bardzo dobrze się sprawdza przy płynięciu w prądzie, skoku do wody gdyż nie ma tendencji wzbudzania się jak to mają inne AO bez wcześniejszej regulacji. Wynika to z tego iż ByPass?em nie jest przycisk lekko chodzący a cała powierzchnia pracująca pod wpływem nacisku. Co tu dużo mówić dobra cena, dobry produkt ? brać nie pytać.

Write your review!

Write a review

SCUBATECH R2 Ice Pro

SCUBATECH R2 Ice Pro

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)