Bestseller free delivery

HALCYON Infinity System 30/40lb

4 290 zł

Darmowa wysyłka

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
 • ✔  30 days return
 • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

HALCYON Infinity System 30 / 40lb set

Intended for divers using a single cylinder with a plate.The two-shell bag is very durable (both layers are made of high-weight Nylon). Equipped with one integrated inflator and one over-outlet valve.

The entire structure has an additional adjustment option.

Complete displacement system Halcyon Infinity System consisting of:

 • Eclipse wings 30 or 40 lbs (15 or 18l);
 • steel or aluminum plate to choose from;
 • the board has a soft lining;
 • harness;
 • soft padding on the back with a pocket for a buoy;
 • single bottle adapter (STA);
 • soft shoulder pads;
 • 2 belts for attaching the bottle to the adapter;
 • 2 ballast pockets..P

The system is available in two versions differing in capacity:

 • 13,0L (ECLIPSE System 30);
 • 18,0L (ECLIPSE System 40).
PORÓWNANIE SKRZYDEŁ HALCYON
Nazwa Wyporność(Lbs/Kgs) Zewnętrzny materiał Pasuje najlepiej do butli Zalecana maksymalna butla którą można użyć (litry)
Explorer 40 40/18 Cordura zestawy dwubutlowe 2x12
Explorer 55 55/25 Cordura zestawy dwubutlowe 2x15
Explorer 70 70/32 Cordura zestawy dwubutlowe 2x20
Evolve 40  40/18  Cordura zestawy dwubutlowe 2x12
Evolve 60 60/27 Cordura zestawy dwubutlowe 2x18
Eclipse 30 30/14 Cordura pojedynczej 12
Exlipse 40 40/18 Cordura pojedynczej 15

Free Shipping in EU!

Reviews HALCYON Infinity System 30/40lb

Ocena (5 z 5)

Jako początkujący nurek kupiłem jacket hubrydę, męczyłem się w tym czymś sezon. Potem zaczęły się poszukiwania, czytanie opinii itd. Wreszcie właśnie Karol podsunął pomysł z tym skrzydłem. Założenie było takie: worek na plecach bez uciskania schabów po napełnieniu, bieszenie balastowe , nie cierpię pasa no ja jakieś uproszczenie przy zakładaniu. Wszystkie te założenia spełnia właśnie Infinity Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Doskonale pomaga w utrzymaniu pozycji pod wodą, jak i nie ma najmniejszych problemów na powierzchni. Kształt oponki znakomicie sprawdza się pod wodą, nie ma najmniejszych problemów z rozłożeniem powietrza jak i z jego dozowaniem. Patent z przesuwanymi szelkami (system cinch) sprawdza się rewelacyjnie, po kilku treningach nie ma najmniejszego problemu z przesuwaniem szelek, super wygoda w zakładaniu i ściąganiu skrzydełka. Jednym słowem produkt naprawdę godny polecenia jako zestaw dla jednej butli jak i dla twina to zmianie worka.
Do wyboru mamy płytę z aluminium lub stali. Tu też trzeba się zastanowić nad wyborem. Zaletą aluminiowej jest jej lekkość , zestaw kapitalnie nadaje się do podróżowania, wada lekkość , jeśli chcesz ponurkować w suchym a nie lubisz pasa balastowego to masz problem. Rozwiązaniem jest odlanie ołowianego obciążenie pasującego do wnętrza mocowania butli. Można kupić gotowe mocowanie z ołowianym balastem , ale cena jest przegięta i to mocno. Watro byłoby, żeby producent przemyślał sprawę pozbycia się szyny do mocowania butli. Niektóre skrzydła dają możliwość przymocowania flaszki bezpośredni do odpowiednio wyprofilowanej płyty, zawszt to lżej w podróży.
Zwolennicy czarnej wiary DIR powiedzą co to za skrzydło, szeleczki miękkie wyściółki. A mi to właśnie pasuje i sprawdza się rewelacyjnie, dzięki miękkiej wyściółce na plecach i ramionach można praktycznie założyć zestaw na podkoszulek podczas płytkiego radosnego nurka w ciepłych wodach nie obawiając się podrapania tułowia lub ramion przez płytę lub taśmy.
No cóż ale nie ma tak różowo, zawsze znajdą się jakieś ..hm. nazwijmy to niedogodności i drobne niedociągnięcia. Ale po kolei:
Jak dla mnie stanowczo za krótki jest karbowany wąż inflatora, szczególnie przy nurkowaniu w suchaczu niemiłosiernie uciekał mi na plecy. Czasami miałem problem ze złapaniem inflatora, Problem rozwiązuje zmiana tej gumy. Świetnie pasuje od Agira i jest 10cm dłuższy, całkiem inne pływanie. Kieszenie balastowe w tej wersji to porażka, większy balast wypycha je na boki i czujesz się jak bohater westernu, mniejszy balast najzwyczajniej wylatuje i całość dynda pod tobą jak dwie czarne bombki na choince. Prawdziwa gimnastyka czeka Cie także jeśli ubrany w cały majdan do nurkowania postanowisz na końcu wepchnąć woreczki do kieszeni balastowych, kurcze mi się sztuka nie udała ani razu bez czyjejś pomocy. Problem można rozwiązać zakupując akcesoryjne kieszenie balastowe, Brak kieszeni trymujących rozwiązanie problemu jak poprzednio.
Podsumowując, czy bym kupił jeszcze raz taki zestaw ? Z czystym sumieniem odpowiadam TAK. Nabyłem to skrzydło jako pierwszy w śród swoich znajomych, ten spróbował , tamten spróbował no cóż w tym roku już kupiły zestaw 4 osoby.
Powinienem mieć prowizję :)

Krzysztof N 2011-09-11
Ocena (5 z 5)

Długo się zastanawiałem czy je kupić. Cena trochę odstrasza ale po przymiarce i spróbowaniu twierdzę, że nic lepszego nie wymyślono a jakość wykonania jest super! Bardzo to wygodne i ładnie się prezentuje

Arek Rudnicki 2011-28-05

Write your review!

Write a review

HALCYON Infinity System 30/40lb

HALCYON Infinity System 30/40lb

Write a review

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)