GRALMARINE K2 Max

350,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

 GRALMARINE K2 torch Max

Probably the best spare flashlight in the world!

 

Flashlight K2 Max backup is one of the most popular flashlights designed for diving. It is powered by 3 R14 batteries (included in the set). The light source is a 4W CREE diode with an actual power of 270 lumens.K2 Max backup has a narrow beam of light and a slight glow. In addition, it is very light (weight without batteries: 0.14kg), ideal for long journeys, during which the weight of luggage is important.

Parameters of the Gralmarine K2MAX:

  • diameter, head / body x length 35/30 x 200 mm;
  • power: 4 [W];
  • light stream: max 270 lumens;
  • focusing angle: 6 degrees;
  • burning time: 240-480 minutes;
  • weight without batteries, air / water 0.37 kg / 0.14 kg;
  • 150 m test;
  • 3 x R14 power supply (batteries included);     eyelet for fixing the rope, carabiner;     material: anodized aluminum.

Impressions of using the K2 MAX torch:

"When I first encountered this flashlight during cave diving in 2007, I could not get over the amazing power of it, it was the time when Halcyon's or Princeton's backstages were fashionable ... The K2max flashlight surprised everyone. Power and white light, very focused It was not surprising that the flashlight quickly achieved success.The simple and reliable design made it a good place for all divers in Poland and abroad.It is also important for its famous "armored" execution so that the K2max torch is very difficult to destruction.Although Gralmarine has more recent designs (eg Gral KX MAX), Gral K2 max is still chosen by many divers as a reliable spare torch. Some people use it even as their main light :) "

Reviews GRALMARINE K2 Max

Ocena (5 z 5)

Widziałam ja już u wielu nurków, i również przymierzam się do jej kupna. Z tego co wiem to moi znajomi są bardzo zadowoleni. latarka świeci długo, jest wygodna i porządnie wykonana

Ocena (5 z 5)

Latarki firmy Grallmarine to produkty z najwyższej półki. Latarka K2 MAX to zdecydowanie jedno z najlepszych świateł zapasowych dla nurków rekreacyjnych, jak i technicznych. Spory i mocny strumień świetlny daje nam możliwość działania w ciemności, gdy zawiedzie światło główne. Mocna, solidna i trwała obudowa, stwarza tę latarkę praktycznie niezniszczalną i odporną na jakiekolwiek obicia czy uderzenia.

Ocena (5 z 5)

?Święty Graal wśród latarek nurkowych?. Tak pojawił się następca, lecz od kilku lat K2 Max był, jest i będzie w wielu rękach, czymś co nigdy nie zawiedzie. Konstrukcja tej latarki jest rewelacyjnie prosta, tak prosta, że powala ? można ją porównać do Colta 45, stary ale tak niezawodny, iż używany jest do dzisiaj. Na wielu forach internetowych, wielu gazetach rozpisywano się o tej latarce- nic dziwnego o dobrym sprzęcie należy pisać.

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobra latarka za stosunkowo niską cenę. Daje mocne, skupione światło, nadające się do komunikacji i nie jest prądożerna. W dodatku fajnie wygląda, wygodnie się ją obsługuje i łatwo dowiązać do niej karabińczyk. Odporna na uderzenia - spadła nie raz, nawet na twarde podłoże i nic jej nie było. Nie widziałem następczyni w akcji, natomiast tą mogę z czystym sumieniem polecić. Doskonała jako backup, a do czasu uzbierania funduszy można z powodzeniem używać jako głównego światła.

Ocena (5 z 5)

Sprawdzona konstrukcja polecam jednak następczynię KK MAX !!

Ocena (5 z 5)

Polecam, to jest dobra latarka z tym że jak masz kasę to kup droższego KXa! Lepiej dołożyć kilka dyszek bo świeci lepiej

Ocena (5 z 5)

Produkt polecam na więcej niż 100% - doskonale sprawdza się na nurku rekreacyjnym jako główne światło a jeżeli będziesz chciał się rozwijać w kierunku nurkowania technicznego doskonale sprawdzi się jako światło zapasowe. Ultra wąska wiązka, mocne światło, super solidne wykonanie to wszystko cechy które powodują że warto wybrać tą latarkę, aha - i jeszcze jedno - nawet jeżeli postawisz na niej butlę lub przyciśnie ją twinset - nic złego nie ma prawa się stać!

Ocena (5 z 5)

Doskonały backup nurkowy. Wygodny w użyciu o bardzo skupionej wiązce światła. Idealnie nadaje się do komunikacji nawet gdy zawiedzie nas główne światło o większej mocy. Nawet jak naszemu partnerowi zgaśnie światło możemy przekazać ten mały ?miecz świetlny? i doskonale dokończymy wspólne nurkowanie. Polecam jako inwestycja w przyszłość i bezpieczeństwo zarówno dla nas i dla naszego partnura.

Ocena (5 z 5)

Super BACKUP !!! Latarka która zawsze warto mieć "pod ręka" Jeden z niewielu części ekwipunku nurkowego wykorzystywanego w życiu codziennym - praca samochód.

Ocena (5 z 5)

Alllle świeci:) Jasność pod wodą, właśnie myślę nad zakupem drugiej dla przyjaciółki. Karabinek mocujący mógłby być w komplecie tak dla 120% zadowolenia

Write your review!

Write a review

GRALMARINE K2 Max

GRALMARINE K2 Max

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)