Bestseller

Rating 
Add your opinion

GRALMARINE KX Narrow

790,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

GRALMARINE KX Narrow torchPower and perfection   Superb flashlight that works great as the main source of light. The KX Narrow diode flashlight has a very narrow beam of light that gives a light glow. This torch is ideal for filming or taking pictures underwater. It is also ideally suited for underwater communication using light. The KX Narrow torch is powered from the included lithium battery, which is charged using the charger supplied in the set. A fully charged set allows about 0.5 hours of work. It can be used as a main flashlight or as a backup. The charger is included with the flashlight.     Parameters:

  • Power: 10 W;
  • Stream of light: 1200 lumens;
  • Operating time: approx. 55 minutes;
  • Power supply: 2.8 Ah;
  • Weight: 0.30 kg;
  • Focus: 6 degrees.

  COMPARISON OF GRALMARINE LIGHTS  

Reviews GRALMARINE KX Narrow

Ocena (5 z 5)

Latarka ???? jest świetna nurkuje w ciemnym oceanie i daje sobie fantastycznie rade wykorzystuje je jako główne światło ale nurek około 70 minut bateria daje rade

Ocena (5 z 5)

Latarka pierwsza klasa. Nie duża, lekka o dużej mocy. Naładowana pozwala na 1,5 godziny pod wodą, co myślę że każdemu wystarczy.Stosunek ceny do jakości jest w tym przypadku bardzo dobry.

Ocena (5 z 5)

Kupilem niedawno choc plywalem juz z ta latara ,ktora pozyczyl mi znajomy i powiem wam ze to spore swiatelko za rozsadna cene POLECAM !!!

Ocena (5 z 5)

Ja uzywam tego cuda z glowica Video rowniez od gralmarine z kamerka gopro hd2 na specjalnym uchwycie wykonanym wlasnorecznie. Nic lepszego na wyjazdy samolotem. Male, poreczne i co najwazniejsze to jakosc - nie ma lepszych w swojej klasie na rynku o tej jakosci swiatla video. The best odemnie.

Ocena (5 z 5)

Bardzo fajna latarka znanej firmy. Zastosowanie dedykowanego akumulatora znacznie zwiększa komfort użytkowania i zmniejsza koszty eksploatacji. Polecam !!

Ocena (5 z 5)

Miałem okazję zapoznac się z ta latarką podczas targów - jest to według mnie świetny produkt godny polecenia w 100 jak wszytskie produkty od Bartka.

Ocena (2 z 5)

światła aż nadto niestety nie do końca wygodnie się to trzyma w łapce więc jak ktoś szuka to światło polecam ale w wersji z goodmanem!

Ocena (5 z 5)

Uważam że w tej cenie nic lepszego się nie znajdzie. Bardzo dużo światła sprawia że śmiało może służyć jako oświetlenie główne a dzięki niewielkim wymiarom latarki idealnie zda egzamin jako latarka zapasowa. Wąski strumień mocnego światła świetnie sprawdza się w komunikacji.

Ocena (5 z 5)

Ta latarka naprawdę może zaskoczyć. Świeci wąskim promieniem z lekką poświatą. Wąski strumień światła doskonale nadaje się do komunikacji, ma daleki zasięg, poświata zaś wystarczająco doświetla tło. Nurkowałem z nią zarówno w nocy w polskich jeziorach jak i w dzień w Morzu Śródziemnym, gdzie doświetlałem różne dziury. Jej małe rozmiary sprawiają, że może służyć zarówna za główne światło jak i back-up.

Ocena (5 z 5)

Z latarki KX Narrow jestem bardzo zadowolony. Pływałem z nią w Chorwacji na nurkowaniu nocnym i świeciła bardzo dobrze. Ma dość szeroki słup światła podstawowego i fajną poświatę o dość dużej średnicy. W Polsce nurkowałem w J. Hańcza , J.Piłakno i J.Świętajno i tylko potwierdziły się moje obserwacje że jako latarka główna przy nurkowaniach rekreacyjnych jest super.

Ocena (5 z 5)

No to dopiero świeci. Od kilku lat używam latarek Gralmarine i zawsze dobrze świeciły ale ta to już bije na głowę wszystko. Rewelka szczególnie, że cena jest dobra - ja dałbym 7 gwiazdek

Write your review!

Write a review

GRALMARINE KX Narrow

GRALMARINE KX Narrow

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)