Bestseller

TECHNISUB Lumen X4

90,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

             Niezwykle interesujący wygląd, absolutnie niezrównane parametry nowych latarek LUMEN X4 i LUMEN X6 , efekt długoletnich doświadczeń Technisub na polu podwodnego oświetlenia.

LUMEN X4 i LUMEN X6 wyróżniają się unikalnym, innowacyjnym wzornictwem, obudowa latarek jest częściowo pokryta gumą, ułatwiając trzymanie latarek, gwarantując bardziej pewny i solidny chwyt. Przeznaczone są do przechowywania w kieszeni BC, można je włączyć i wyłączyć jedną ręką, dzięki nowemu przesuwnemu włącznikowi, który umożliwia natychmiastowe użycie bez puszczania latarki, nawet w grubych rękawiczkach. Wysokociśnieniowa żarówka halogenowa zapewnia mocny i skoncentrowany snop bardzo jasnego światła umożliwiając oświetlenie bez problemu szczelin czy wnęk.

Lumen X4 i Lumen X6 posiadają wielopowierzchniowy reflektor, który dzięki większej powierzchni, gwarantuje maksymalne odbicie światła i całkowicie jednolitą jego dystrybucję.

Magazynek na baterie został całkowicie przeprojektowany dla ułatwienia wkładania ogniw bez dotykania żarówki; wystarczy tylko zainstalować ogniwa zgodnie z polaryzacją.

Znaczna moc w bardzo małych wymiarach i wysoka niezależność czyni Lumen X4 i Lumen X6 idealną zapasową latarką, ale także odpowiednią do nocnych nurkowań w tropikalnych wodach.

 Wygodna instalacja baterii

 Wygodny przełącznik

Reviews TECHNISUB Lumen X4

Ocena (5 z 5)

Latarkę te polecam początkującym nurkom. Światłem dobrej jakości oświetli wam tajemnice podwodnego świata. Dodajmy jeszcze za niską cenę.

Ocena (5 z 5)

O wiele lepszy jest lumen X6 a cena podobna. Lekko przestarzała konstrukcja

Ocena (3 z 5)

Młodszy brak lumena X6 - jak każdy halogen - nieco już przestarzała. Będzie ok na płytkie rekreacyjne nurki, nic poza tym

Ocena (3 z 5)

Kiepska latarka, za te prawie te same pieniądze można nabyć Lumena X6, który świeci dużo lepiej.

Ocena (5 z 5)

Używam od kilku sezonów, w zasadzie dobra, ale... przestała działać poniżej 20 m, na 10 działała bez zarzutu. Po naprawie gwarancyjnej dziala już cztery sezony bez zarzutu. dobra na backup lub na ciepłe wody do doświetlenia

Write your review!

Write a review

TECHNISUB Lumen X4

TECHNISUB Lumen X4

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)