Bestseller

TUSA Platina II Hyperdry Snorkel (SP-170)

92,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

TUSA Platina II Hyperdry Snorkel (SP-170)

The SP-170 Platina II Hyperdry snorkel is TUSA’s premier semi-dry snorkel incorporating several features such as the patented Hyperdry System making this one of the most stylish and feature packed snorkels on the market.

FEATURES

  • Hyperdry system with three current rectifying plates
  • High flow and angled purge valve to eliminate gurgling of water and allow bubbles to pass by the face when purged
  • Ortho-consciously designed mouthpiece for ultimate comfort
  • Crystal silicone flexible neck
  • Detachable two-section swivel adapter for free movement
  • Three-dimensional pipe curve for the ideal angle for snorkeling
  • Colors: Black (BK), Bougainvillea Pink (BP), Cobalt Blue (CBL), Fishtail Blue (FB), Flash Yellow (FY), Hibiscus Red (HR), Light Blue (LB), Ocean Green (OG), Translucent (T), Pearlescent Pink (PP), Purple Quartz (PQ), Siesta Green (SG), White (W), NEW Dragon Fruit Purple(DP)
  • Black Silicone: Black (QB-BK), Black Red (QB-BK/R), Bronze (QB-BZ), Fishtail Blue (QB-FB), Flash Yellow (QB-FY), Hot Pink (QB-HP), Metallic Red (QB-MDR), Metallic Silver (QB-MS), Siesta Green (QB-SG), NEWOcean Green (QB/OG)

TUSA Platina II Hyperdry (SP-170)

fajka-tusa-platina-ii-hyperdry-sp-170.jpfajka-tusa-platina-ii-hyperdry-sp-170.jp

Reviews TUSA Platina II Hyperdry Snorkel (SP-170)

Ocena (4 z 5)

Bardzo fajna fajka, dla osób które dużo podróżują i nie lubią, kiedy ich sprzęt zabiera zbyt wiele miejsca lub jest nieporęczny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, SP-170 można zwinąć i schować np. do kieszeni jacketu, oszczędzając miejsce w torbie. Po wyjęciu sama się rozwinie i rozprostuje, powracając do poprzedniej postaci bez najmniejszego uszczerbku (idealny model dla gadżeciaży ;-) ) Ustnik niewielkich rozmiarów został zrobiony z miękkiego silikonu i szczerze powiedziawszy mimo długiego snoorkolowania, była to jedna z niewielu fajek, które nie wprowadzały dyskomfortu w postaci obolałej szczęki. Zaworek do odprowadzania nagromadzonej w fajce wody i część teleskopowa, to kolejne dodatki ułatwiające życie. Na pewno docenią je panie i osoby, które nie mają w wodzie dużego doświadczenia. Klips do zaczepienia o pasek maski dobrze zabezpiecza fajkę, ale również pozwala ją łatwo wypiąć, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Całości dopełnia ?falochron? ograniczający ilość wlewającej się do środka wody, jeżeli warunki w trakcie snoorklowania nie są najlepsze. Jak na ironię, minusem okazał się być jeden z jej plusów. Elastyczna konstrukcja, nie sprawdzała się w trakcie gry w hokeja podwodnego, gdzie podczas agresywnego i szybkiego pływania, całość wyginała się i pwodowałą opijanie się wodą :) Do zwykłego snoorklingu nadaje się bardzo dobrze!

Write your review!

Write a review

TUSA Platina II Hyperdry Snorkel (SP-170)

TUSA Platina II Hyperdry Snorkel (SP-170)

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)