Wycofany ze sprzedaży Bestseller

Backpack-bag with trolley wheels EQUES

399,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Discontinued Product. Not available for order.

Backpack-bag with trolley wheels EQUES

Thanks to two handles the bag can be carried in hand or pulled on wheels; additional shoulder straps change it into a backpack to be carried on your back.

Features:

  • Dimension: 75cm x 65cm x 30cm;
  • Weight: 4,7kg.

Reviews Backpack-bag with trolley wheels EQUES

Ocena (5 z 5)

Wspaniała , komfortowa , pojemna i solidna , wiele dodac nic ująć , polecam

Ocena (5 z 5)

Ojj tak - to jest torba! Na wyjazdy nurkowe potrafi zmieścić się do niej 2 nurków rekreacyjnych i to bez przesady! Każda z kieszeni po bokach mieści po parze płetw, zewnętrzna kieszeń na automat mieści 2 zestawy automatów. Wewnątrz wchodzą jackety, pianki i inne elementy, wrzucane jak przyjdzie. Nie ma problemu z brakiem miejsca, dzięki czemu w aucie jest znacznie "czyściej" z walizkami. Dużym komfortem wyglądają też wypady samolotowe - jedna osoba może naładować 2 zestawy i jeszcze trochę ciuchów. Torba sama w sobie nie jest ciężka, bardzo dogodnym elementem są kółka z jakiegoś kauczuku, które się aż tak nie wycierają i nie ma kłopotów z ich dobieraniem i wymianą. Dla pojedynczej osoby - może być to za dużo, chyba że lubi wozić wszystko ze sobą co ma w domu:)

Ocena (4 z 5)

Jest to typowe 2in1 pakowna poręczna torba na kółkach oraz plecak gdy ktoś woli to plecak. Trochę słabo wyprofilowane ramiączka, ale oprócz tego godna polecenia !!

Ocena (5 z 5)

Pakowna torba na sprzęt nurkowy - poręczna i lekka jak na swój rozmiar. Cena atrakcyjna w porównaniu z konkurencją. Polecam

Ocena (4 z 5)

Torba jest pakowna, funkcjonalna solidnie wykonana. W rzeczywistości jest ładniejsza. Spakowałem swobodnie wszystko co potrzebne. Będzie co drzwigać, ale szelki wygodne. Jak na mój gust mogła by być trochę węższa. Ma też mankament w środku wystają nakrętki od mocowania płóz do położenia torby na płask. Trzeba to zabezpieczyć. Ogólnie jestem zadowolony. Sklep godny zaufania. Dostawa błyskawiczna, aż byłem zaskoczony.

Write your review!

Write a review

Backpack-bag with trolley wheels EQUES

Backpack-bag with trolley wheels EQUES

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)