Maska TUSA PARAGON S Soczewki UV

639,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

TUSA PARAGON z innowacyjnymi soczewkami UV 420

paragon s

1. Regulowany kąta paska - pięć (5) regulowany pasek umożliwia pięciopozycyjną regulację po lewej i prawej stronie maski. Umożliwia to delikatną regulację (w górę / w dół) i (w lewo / w prawo) nacisku na twarz, aby uzyskać optymalne dopasowanie.

2. Pasek maski 3D - opatentowany pasek 3D firmy TUSA to prawdziwie trójwymiarowy projekt, który doskonale przylega do naturalnej krzywizny głowy. Pasek 3-D oferuje niespotykany komfort i dopasowanie w przeciwieństwie do standardowych płaskich pasków.

3. Ogranicznik paska - silikonowy pasek maski z ogranicznikiem końcowym ułatwia regulacje paska.

4. System szybkiej regulacji klamry - System szybkiej regulacji zawiera nowo zaprojektowaną klamrę o niskim profilu. Rezultatem jest kompaktowa, lekka, zaawansowana technologicznie konstrukcja maski, którą można łatwo i szybko dopasować.

5. Klamra przesunięta - podniesienie pozycji regulatora paska poprawia komfort, zapobiegając kontaktowi paska maski z uchem.

6. Łatwy odpływ - ma postać płaszcza, który ułatwia przedmuchiwanie maski.

7. Zagłębienia w płaszczu - Wgłębienia wokół kluczowych obszarach, które pozwalają na lepsze uszczelnienie.

8. Zróżnicowana grubość silikonu - Zróżnicowana grubość silikonu wokół ust i nosa zapewnia dopasowanie i zwiększyć komfort użytkowania automatu lub fajki.

9. Wzmocniona krawędź - Aby zminimalizować kompresję i przecieki oraz aby zachować idealny kontakt z powierzchnią.

10. Freedom Dry - linia styku płaszcza została zrobiona z powierzchnią o niskim tarciu, co znacznie zmniejsza napięcie skóry, optymalizując jednocześnie uszczelnienie i komfort.

11. Amortyzacja - pochłania uderzenie od przodu w twarz i zmniejsza uszkodzenie uszczelnienia. Skutecznie tłumi nacisk.

12. Zaokrąglona krawędź płaszcza - Ta zaokrąglona krawędź zapewnia dopasowanie, które tłumi nacisk i zmniejsza zagniecenia na twarzy. 

Zaawansowana maska dla wymagających nurków !

Połączenie soczewki UV 420 ze szkłem AR CrystalView gwarantuje 100 % ochronę oczu przy zachowaniu najwyższej możliwej klarowności pod wodą.

Trójwarstwowa ramka wykonana w technologii TRI-MIX zapewnia niezwykłą trwałość. Zastosowanie bardzo elastycznego silikonu sprawia, że maska idealnie przylega do twarzy nurka. TUSA PARAGON to produkt dopracowany w każdym szczególe, stworzony dla profesjonalistów w nurkowaniu.

 

Niezwykła przejrzystość maski dzięki zastosowaniu soczewek TUSA NEW AR/UV420.

Soczewka UV chroni przed szkodliwym światłem UV, wysokoenergetycznym światłem widzialnym (HEV) oraz potencjalnymi uszkodzeniami siatkówki.

Światło HEV w części widma 400-420 powoduje śmierć komórki w siatkówce z powodu silnego stresu oksydacyjnego. Obecne jest ono zarówno w słoneczne dni jak i pochmurne, dlatego niezwykle ważna jest ochrona oczu w każdych warunkach pogodowych, szczególnie podczas nurkowania, gdzie w środowisku morskim poziom odbicia światła jest największy.

Wygodna i trwała ramka maski TUSA Paragon

TRI-MIX Frame - 3 odrębne warstwy tworzą jedną doskonałą strukturę maski. Ramka z włókna poliwęglanowego, poprzeczna konstrukcja ze stali nierdzewnej oraz osłona z Poliuretanu (PuRiMaX) zapewniają niezwykłą trwałość.

Polecamy

Opinie Maska TUSA PARAGON S Soczewki UV

Napisz opinię

Maska TUSA PARAGON S Soczewki UV

Maska TUSA PARAGON S Soczewki UV

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)