Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller Dostawa gratis

SSI Dive Control Specialist - DIVECON

1 500,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia
SSI DIVE CONTROL SPECIALIST (DCS)

SSI Dive Control Specialist (DiveCon)  - To pierwszy stopień na ścieżce instruktorskiej

W 1978 roku SSI wprowadziło do systemu szkoleniowego kurs Dive Control Specialist wyznaczając sobie tym samym ambitny cel zintegrowania szkolenia na poziomie asystenta instruktora i divemastera. W owym czasie SSI oferowało właśnie te dwa odrębne kursy i wkrótce stało się oczywistym, iż są one jednakowo ważne w procesie szkolenia wartościowych dive leaderów i kandydatów na instruktorów.

W 1985 roku SSI udostępniło podręcznik do kursu Dive Control Specialist, który był również częścią pełnego systemu szkoleniowego zawierającego materiały dla kursantów i instruktorów. Przez lata podręcznik ten dobrze służył kandydatom na DiveConów jako źródło informacji wzbogacane wszechstronnymi materiałami pomocniczymi, które zapewniali DiveCon Instruktorzy. Gdy ostatecznie wprowadzono materiały do kursów Open Water Diver, Diver Stress & Rescue oraz Specialty Diver, ich jakość przyćmiła wcześniejszy podręcznik i stało się oczywistym, iż kursanci zasługują na uaktualnione i ulepszone materiały szkoleniowe.   

Poprawiony i uzupełniony podręcznik DiveCona (DiveCon manual) opiera się na oryginalnym pomyśle zintegrowania szkolenia na poziomie asystenta instruktora i divemastera, jednakże oferuje on dużo więcej niż jego poprzednik. Ta zaktualizowana wersja obejmuje zagadnienia związane z fizyką i fizjologią nurkowania, teorią dekompresji oraz z zakresu stresu i ratownictwa. Zostało również przewidziane wyszkolenie uprawniające do prowadzenia programów SSI, takich jak Scuba Skills Update czy Snorkeling. Dzięki wdrożeniu tak wszechstronnego programu, nasi DiveConowie są dobrze przygotowani i doskonale wyszkoleni, co czyni ich wartościowymi i pożądanymi Dive Leaderami.     Kurs Dive Control Specialist jest przeznaczony dla pełnych zaangażowania nurków, którzy chcą dzielić się z innymi swoją pasją do nurkowania rekreacyjnego. Kurs ten stanowi wyzwanie, ale przynosi jednocześnie dużą satysfakcję, tym samym nadając nurkowaniu nowy cenny wymiar. Podobnie jak kurs Open Water Diver otworzył drzwi na nurkowanie w sprzęcie, tak kurs DiveCon otwiera drzwi przed Dive Leaderami umożliwiając im zupełnie nowy sposób czerpania przyjemności z nurkowania oraz zdobywania szacunku innych nurków. Ponadto, dzięki zaawansowanemu szkoleniu każdy DiveCon zdobywa głębszą wiedzę na temat wszelakich aspektów nurkowania, począwszy od DCS aż po nurkowania specjalizacyjne. Kurs Dive Control Specialist daje również możliwość spojrzenia z całkiem nowej perspektywy na sprzęt i ratownictwo.     Prezentowane szkolenie to także doskonałe wprowadzenie do kursu Instructor Training (ITC) dla tych DiveConów, którzy zdecydują się przejść na wyższy poziom kariery nurkowej. Kurs DiveCon został zaprojektowany w taki sposób, aby nurek chcący uczestniczyć w ITC był w stanie zaliczyć Sprawdzian ogólnej wiedzy nurkowej (General Diving Knowledge Review) po przerobieniu materiału zawartego w podręczniku DiveCona (DiveCon manual). Podręcznik ten można również wykorzystać podczas ITC jako dodatkowe źródło informacji.  Jako certyfikowany SSI Dive Control Specialist (DiveCon) możesz:

  • Pracować na łodziach nurkowych, w Placówkach Szkoleniowych i resortach. 
  • Zabierać zainteresowane osoby na nurkowania, prowadzić podwodne wycieczki pracując w charakterze przewodnika nurkowego
  • Asystować Instruktorom SSI podczas prowadzenia zajęć na basenie i na wodach otwartych
  • Prowadzić zajęcia basenowe pod nadzorem instruktora 
  • Samodzielnie prowadzić zajęcia Scuba Skills Update, Snorkeling, Try Scuba Diving, jak również wybrane Kursy Specjalizacyjne SSI, takie jak Wiedza o sprzęcie, Nawigacja, Nurkowanie z łodzi, Podwodna fotografia, Podwodna fotografia cyfrowa, oraz Nurkowanie z rekinami. Po ukończeniu dodatkowego szkolenia, DiveCon może również zostać Instruktorem SCUBA RANGERS.

Opinie SSI Dive Control Specialist - DIVECON

Napisz opinię

SSI Dive Control Specialist - DIVECON

SSI Dive Control Specialist - DIVECON

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)