Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller

SSI Nawigacja Podwodna

200,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia

Czy zadawałeś sobie kiedykolwiek pytanie: „W jaki sposób mojemu instruktorowi udaje się wrócić po nurkowaniu dokładnie do punktu wejścia do wody czy też odnaleść łódę?”

Jeśli tak, Kurs Specjalistyczny "NAWIGACJA" (Navigation) jest tym, czego potrzebujesz, aby samemu zdobyć taką umiejętność.  Na kursie „NAWIGACJA” zdobędziesz umiejętność nawigacji za pomocą kompasu i nauczysz się w jaki sposób można wykorzystać umiejętność nawigacji „naturalnej” Nauczysz si? także oceniać odległość, poruszać się po różnych wzorach/modelach poszukiwawczych, odnależć drogę do różnych wyznaczonych punktów oraz powrócić do punktu wejścia do wody, w każdym momencie nurkowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o NAWIGACJI możesz zakupić podręcznik lub DVD bez konieczności zapisywania się na kurs.

Zakres tematyczny KURSU SPECJALISTYCZNEGO „NAWIGACJA”:

  • Nawigacja naturalna
  • Nawigacja z kompasem
  • Łączenie nawigacji naturalnej i z kompasem
  • Wyjątkowe sytuacje w nawigacji 
  • Nawigacja jako sport

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie. Kurs specjalistyczny „Nawigacja” można połączyć z innymi specjalnościami! Nurkowanie w nocy/Przy ograniczonej widoczności (NIGHT/LIMITED VISABILITY) lub Poszukiwanie i Wydobywanie (SEARCH &RECOVERY) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie – podczas obu tych kursów są wykorzystywane i sprawdzane umiejętności nawigacyjne. Możliwości wyboru sa nieograniczone!  

Opinie SSI Nawigacja Podwodna

Ocena (5 z 5)

Uważam, że jeżeli ktoś chce nurkować w polskich akwenach to dla bezpieczeństwa własnego i kolegów powinien odbyć ten kurs, który nauczy orientacji w ciemnej i nieprzejrzystej wodzie

Ocena (5 z 5)

Bardzo przydatny kurs, uczy posługiwania się kompasem co jest niezbędne do nurkowania w polskich wodach.

Ocena (5 z 5)

Kurs uczy posługiwania się kompasem i ogólnej orientacji pod wodą. POlecam dla osób chcących nurkowaćw naszych polskich warunkach i nie tylko :)

Ocena (5 z 5)

Nie ma bezpiecznego nurkowania jeżeli nie wiemy dokąd płynąć albo jak wrócić. Na kursie przyswoimy wiedzę jak używać kompasu i jak się orientować pod wodą.Polecam Wszystkim.
Alex
Aleksander Śmigielski

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

SSI Nawigacja Podwodna

SSI Nawigacja Podwodna

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)