Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller

SSI Nurkowanie na Nitroksie

450,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia
KURS SPECJALISTYCZNY SSI NURKOWANIE Z NITROKSEM

„Czy marzyłeś kiedykolwiek o dłuższych limitach bezdekompresyjnych, aby móc zrobić więcej zdjęć albo dokładnie obejrzeć wrak? Czy myślałeś kiedykolwiek, że chciałbyś czuć się bezpieczniej podczas nurkowania i nie obawiać się potencjalnego ryzyka wystąpienia choroby dekompresyjnej? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest Nitroks. Dzięki zredukowanej zawartości procentowej azotu we wdychanym gazie, Twój organizm będzie wykonywał mniej pracy, a czasy odsycania ulegną skróceniu.

W trakcie Kursu Specjalistycznego „ENRICHED AIR NITROX” poznasz wszystkie zasady planowania nurkowań z nitroksem, bezpiecznego stosowania nitroksu oraz dowiesz się czy twój sprzęt do nurkowania jest gotowy na Nitroks :)

Najważniejszym elementem całego programu jest analiza składu gazu w Twojej butli przed każdym nurkowaniem. "Nitrox for free“ (nitroks za darmo) to slogan, który można zobaczyć w wielu resortach nurkowych. Oznacza to, ze nie musisz ponosić dodatkowej opłaty za nitroks, jednak wszyscy organizatorzy nurkowań zażądają okazania ważnego certyfikatu na nitroks zanim będziesz mógł zanurkować.  Kurs ten jest idealną specjalnością „zimową”, którą warto zrobić przed urlopem nurkowym. Dzięki temu będziesz od razu mógł nurkować i czerpać korzyści z zalet jakie daje nurkowanie z nitroksem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ENRICHED AIR NITROX możesz zakupić podręcznik lub DVD zanim zapiszesz się na kurs. Zakres tematyczny KURSU SPECJALISTYCZNEGO ENRICHED AIR NITROX :

  • Wprowadzenie do nitroksu
  • Historia nurkowań nitroksowych
  • Nitroks, organizm nurka i środowisko podwodne
  • Pełny system nurkowy (sprzęt do nurkowania) i nitroks
  • Planowanie nurkowań nitroksowych

Kurs specjalistyczny „ENRICHED AIR NITROX” można połączyć z innymi specjalnościami! ”Nurkowanie na wrakach (WRECK DIVING) czy też „Nurkowanie głębokie” (DEEP DIVING) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

Opinie SSI Nurkowanie na Nitroksie

Ocena (5 z 5)

Mieszanka Nitroxowa pozwala nurkować dłużej i bezpieczniej. Coraz więcej osób decyduję się w nurkowaniach rekreacyjnych na tę mieszankę, spróbuj i Ty !!

Ocena (5 z 5)

Jest to pewnego rodzaju wstęp do kursów technicznych. Nitroks to przede wszystkim większe bezpieczeństwo i zwiększony czas pod wodą

Ocena (5 z 5)

Nurkowanie z użyciem nitroksu otwiera nowe możliwości. Dłużej, bezpieczniej i bez narkozy azotowej.Polecam Wszystkim.
Alex
Aleksander Śmigielski

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

SSI Nurkowanie na Nitroksie

SSI Nurkowanie na Nitroksie

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)