Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller

SSI Nurkowanie na Wrakach

600,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia
KURS SPECJALISTYCZNY SSI NURKOWANIE NA WRAKACH

"Nurkowanie na wraku oznacza zanurzenie się w przeszłość i zawsze związany jest z tym pewien dreszczyk emocji…"

Oglądanie dużego statku z perspektywy lotu ptaka, a następnie wpłynięcie na mostek kapitański to niezapomniane, wręcz niewiarygodne doświadczenie. Niestety z wrakami niejednokrotnie związane są także tragedie. Nurkowanie na wrakach jest ekscytujące, ale łączy się z nim także pewne potencjalne ryzyko. Jednakże po właściwym, profesjonalnym przeszkoleniu (Kurs „Nurkowanie na wrakach”) ten typ nurkowania okazuję się niezwykłą przygodą.

Podczas kursu specjalistycznego „Nurkowanie na wrakach” (WRECK DIVING) dowiesz się w jaki sposób i gdzie uzyskać niezbędne informacje dotyczące wraków, jak odnajdywać wraki oraz w jaki sposób przygotować się na nurkowanie wrakowe. Podczas 2 obowiązkowych nurkowań wykorzystasz poznane, prawidłowe techniki nurkowania na wrakach, jak również ocenisz i unikniesz potencjalnego ryzyka związanego z nurkowaniem wrakowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o specyfice "Nurkowania na wrakach"(WRECK DIVING) możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie.  Zakres tematyczny kursu NURKOWANIE NA WRAKACH:

  • Wybór wraku
  • Wyposażenie potrzebne podczas nurkowania na wraku 
  • Odnajdywanie wraku 
  • Nurkowanie na wraku
  • Zaawansowane nurkowania na wrakach 

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie. Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem NURKOWANIE NA WRAKACH! „Podwodna fotografia cyfrowa” (DIGITAL UNDERWATER PHOTOGRAPHY) czy też „Nurkowanie głębokie” (DEEP DIVING) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!

Opinie SSI Nurkowanie na Wrakach

Ocena (5 z 5)

Wraki od zawsze pasjonowały i dodawały ogromnej adrenaliny każdemu podwodnemu odkrywcy. Ukończ więc to szkolenie i naucz się je bezpiecznie zwiedzać !!

Ocena (5 z 5)

Prawie żadne nurkowanie nie daje takiej satysfakcji i emocji jak nurkowanie na wraku. Jest to nowa jakość podwodnych przeżyć. POLECAM

Ocena (5 z 5)

Nurkowanie wrakowe to pasjonująca i wciągająca przygoda jednocześnie niebezpieczna bez właściwego przygotowania. Wszystkie niezbędne informacje i wiedzę zdobędziemy uczestnicząc w kursie Nurkowanie na Wrakach.Polecam Wszystkim.
Alex
Aleksander Śmigielski

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

SSI Nurkowanie na Wrakach

SSI Nurkowanie na Wrakach

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)