Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller

SSI Nurkowanie w Suchym Skafandrze

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
 • ✔  30 dni na zwrot towaru
 • ✔  Gwarancja najniższej ceny
 • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia
  KURS SPECJALISTYCZNY SSI NURKOWANIE W SUCHYCH SKAFANDRACH

"Gdy cienie sie wydłużają, dni stają się krótsze, a woda zimniejsza – oznacza to, że nadszedł czas na suchy skafander” :)

Udział w kursie „Nurkowanie w suchych skafandrach” (DRY SUIT DIVING) powinni wziąć wszyscy, którzy pragną nurkować jesienią i zimą, kiedy to u nas woda jest naprawdę zimna. O tej porze roku, w jeziorach i Bałtyku, widoczność jest zwykle doskonała i rzeczywiście warto z tego skorzystać i NURKOWAĆ.   W czasie kursu „Nurkowanie w suchych skafandrach” poznasz zalety nurkowania w suchaczu, różne rodzaje skafandrów, zaworów, ocieplaczy i akcesoriów do suchych skafandrów. Podczas 2 obowiązkowych nurkowań zastosujesz poznane prawidłowe techniki nurkowania w „suchaczu” i zaprezentujesz właściwy sposób konserwacji i "dbałości " o suchy skafander.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o „Nurkowaniu w suchych skafandrach” (DRY SUIT DIVING ) możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie. Zakres tematyczny kursu NURKOWANIE W SUCHYCH SKAFANDRACH :

 • Dlaczego warto nurkować w suchym skafandrze? 
 • Typy suchych skafandrów
 • Zawory
 • Ocieplacze 
 • Akcesoria/dodatki
 • Techniki nurkowania w suchym skafandrze
 • Użytkowanie i konserwacja 
 • Naprawy 

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem NURKOWANIE W SUCHYCH SKAFANDRACH (DRY SUIT DIVING ) „Znajomość sprzętu do nurkowania" (EQUIPMENT TECHNIQUES ) oczy też „Nurkowanie na wrakach” (WRECK DIVING) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona! 

Opinie SSI Nurkowanie w Suchym Skafandrze

Ocena (5 z 5)

Suchy skafander to niezastąpiony sprzęt w walce z zimnem. Dzięki temu kursowi nauczymy się bezpiecznej obsługi i skonfigurujemy swoją pływalność

Ocena (5 z 5)

Jeżeli kręci nas nurkowanie głębokie, pod lodem, warto jest zakupić suchy skafander. Lecz potrzebny jest nam nowy kurs który nauczy nas posługiwać się suchym skafandrem.

Ocena (5 z 5)

Nurkowanie w suchym skafandrze, to nowa jakość nurkowania. Polecam ten kurs ze względu na komfort SUCHARA

Ocena (5 z 5)

Idealny dla wszystkich, którzy chcą zacząć nurkowanie w suchym skafandrze. Oprócz teorii podczas kursu zdobywamy tak ważną wiedzę praktyczną. Pod okiem instruktora w bardzo krótkim czasie zdobędziemy niezbędne umiejętności aby bezpiecznie cieszyć się nowym nabytkiem jakim jest suchy skafander.Polecam Wszystkim.
Alex
Aleksander Śmigielski

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

SSI Nurkowanie w Suchym Skafandrze

SSI Nurkowanie w Suchym Skafandrze

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)