Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller Dostawa gratis

SSI Open Water Diver - podstawowy kurs nurkowania

1 190,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia
SSI OPEN WATER DIVER - CERTYFIKAT UZNAWANY NA CAŁYM ŚWIECIE

„Spojrzałem w głąb oceanu i znów poczułem się tak, jakbym wtargnął tam bezprawnie. Przed oczyma ujrzałem niewielki kanion pełen ciemnozielonych wodorostów, czarnych jeżowców i małych przypominających kwiaty glonów. Młode łososie obserwowały mnie z zaciekawieniem. Piaszczyste dno opadało w przejrzystą, błękitną nieskończoność. Promienie słońca były tak jasne, iż musiałem mrużyć oczy. Trzymając ręce po bokach powoli zacząłem poruszać płetwami płynąc w dół; nabierałem szybkości patrząc na znikającą plażę. Nabrałem rozpędu i dałem się ponieść w głąb tego bajecznego świata.” - Jacques Cousteau - podczas zanurzenia ze sprzętem do nurkowania w 1943 r.

Witamy w niezwykłym świecie - Twojej nowej przygodzie!

 

Eksploracja, egzotyczne miejsca, zachwycające kolory i piękno ... to tylko niektóre rzeczy, których doświadczysz w zachwycającym, podwodnym świecie. Witamy w Podwodnym świecie- Twojej nowej przygodzie! Gratulujemy – nurkowanie ze sprzętem to fantastyczny sport dla każdego! Już teraz możesz cieszyć się na myśl o przyszłych, niezapomnianych przygodach nurkowych, w których weśmiesz udział w przyszłości.   Chcielibyśmy, abyś wiedział, iż jesteśmy wdzięczni za wybór Placówki Szkoleniowej SSI, która gwarantuje szkolenie i pomoce naukowe zgodne ze standardami szkoleniowymi Scuba Schools International - najlepsze dostępne na rynku nurkowym. Możesz stać się nowym, ważnym członkiem światowej organizacji SSI, a my pragniemy zrobić wszystko, abyś pokochał nurkowanie tak bardzo jak my je kochamy.

Certyfikat OPEN WATER DIVER Twój bilet do podwodnego świata – certyfikat OPEN WATER DIVER. Dzięki podręcznikowi kursanta SSI, DVD oraz zajęciom w wodzie dowiesz się i nauczysz wszystkiego co musisz wiedzieć, aby we właściwy, sprawiający maksimum przyjemności sposób rozpocząć przygodę z nurkowaniem. Aby ułatwić Ci przyswajanie nowej wiedzy teoretycznej i kontrolę procesu nauczania, na koniec każdej części w podręczniku SSI znajdują się pytania sprawdzające. Abyś stał się pewnym siebie, zrelaksowanym nurkiem, podczas zajęć szkoleniowych w wodzie, w czasie kursu SSI Open Water Diver, poznasz i przećwiczysz wszystkie niezbędne umiejętności nurkowe oraz procedury bezpieczeństwa.  Certyfikaty SSI Open Water Diver (C-Card) są rozpoznawane i uznawane na całym świecie. Licencja uprawnia do nurkowania z innymi, licencjonowanymi nurkami, umożliwia zakup/wypożyczenie sprzętu oraz napełnianie butli, wszędzie gdzie tylko zapragniesz nurkować.  

Filozofia SSI To co w nurkowaniu liczy się najbardziej to godny zaufania prtner nurkowy. Z tego powodu z każdym rokiem coraz więcej nurków wybiera SSI. SSI jest jedną z największych organizacji szkoleniowych na świecie. Od ponad 35 lat pod nazwą SSI kryje się bezpieczne, najwyższej jakości szkolenie z nierozerwalnie z nim związanym elementem zabawy i przygody.  Szkolenia SSI mogą proponować jedynie autoryzowane placówki szkoleniowe i resorty, które gwarantują najwyższy poziom kompetencji i doświadczenia, czyli dokładnie taki na jaki zasługujesz. Ponieważ jakość szkolenia i troska o kursanta naprawdę mają znaczenie, nauka nurkowania z SSI jest naprawdę najlepszą drogą do zostania nurkiem.

Opinie SSI Open Water Diver - podstawowy kurs nurkowania

Ocena (5 z 5)

Bo najważniesze są podstawy... Szkolenie wprowadza w świat podwodnej przygody oraz uczy zasad bezpiecznego i efektywnego nurkowania

Ocena (5 z 5)

Licencja honorowana w każdym zakątku świata. Pierwsze kroki do kolejnych kursów i głębokości. Wiele osób łapie po tym kursie poważnego ,,bakcyla"

Ocena (5 z 5)

Pierwsze kroki w podwodnym świecie należy stawiać pod okiem doświadczonych i chętnych do pomocy instruktorów - ja właśnie tak zrobiłem. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, najwyższy poziom kadry, doskonałe wyposażenie sal wykładowych. Idealny wybór dla początkujących i zaawansowanych. Cieszę się, że trafiłem do Sylwii i Karola. Dalszą edukację także im bez zastanowienia powierzę.Polecam Wszystkim.
Alex
Aleksander Śmigielski

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

SSI Open Water Diver - podstawowy kurs nurkowania

SSI Open Water Diver - podstawowy kurs nurkowania

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)