Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller

SSI Scuba Diver

700,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia

Scuba Diver jest idealnym kursem dla tych, którzy nie mają czasu ukończyć pełnego kursu Open Water Diver. Kurs ten obejmuje mniej więcej połowę zakresu programowego kursu Open Water Diver.

W każdej dogodnej chwili w przyszłości oraz w dowolnym, najbardziej odpowiadającym Ci miejscu na świecie możesz uzupełnić drugą część i zostać licencjonowanym nurkiem.

Zawartość merytoryczna kursu Scuba Diver będzie w pełni uznana na poczet kursu Open Water Diver, dzięki czemu nie będziesz musiał ponownie „przerabiać” żadnej powtarzającej się części programu. Po krótkim updacie umiejętności będziesz mógł uzupełnić  kurs Open Water Diveri otrzymać licencję nurka Open Water. 

Nurkowie posiadający certyfikat Scuba Diver mogą nurkować, pod bezpośrednim nadzorem Przewodnika Nurkowego (Dive Leader), do maksymalnej głębokości 12m. Dzięki temu, nawet nie kontynuując edukacji nurkowej, możesz czerpać z nurkowania wiele przyjemności i zdobywać kolejne, fantastyczne doświadczenia nurkowe. Na koniec kursu otrzymasz certyfikat SCUBA DIVER, poświadczający pomyślne ukończenie tego kursu. Certyfikat ten uprawnia do uczestnictwa w nurkowaniach pod przewodnictwem Dive Leader’a na całym świecie. Jeśli kiedykolwiek postanowisz kontynuować szkolenie i zostać licencjonowanym nurkiem skontaktuj się z najbliższą placówką szkoleniową SSI, w której uzyskasz wszelkie informacje na temat tego w jaki sposób możesz uzupełnić szkolenie i zostać SSI OPEN WATER DIVER .

Opinie SSI Scuba Diver

Ocena (5 z 5)

Jest idealny dla ludzi nie do końca zdecydowanych, że to JEST WŁAŚNIE TO !! Pozostawia otwartą furtkę umożliwiającą dokończenie w dowolnym czasie, co jest niezwykle przydatne w dzisiejszych czasach.

Ocena (5 z 5)

Idealny pierwszy krok by zostać nurkiem. Naprawde warto by zacząc podwodną przygodę

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

SSI Scuba Diver

SSI Scuba Diver

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)