Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller

SSI Wiedza o sprzęcie do nurkowania

286,89 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia
KURS SPECJALISTYCZNY SSI WIEDZA O SPRZĘCIE

SSI Wiedza o sprzęcie do nurkowania

"Twój pełny (kompletny) system nurkowy jest jak partner nurkowy, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji, w każdym momencie nurkowania“.

Nurkowanie we własnym sprzęcie jest dużo przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Wcześniej czy później każdy nurek zapragnie posiadać własny sprzęt do nurkowania. Na kursie "Wiedza o sprzęcie do nurkowania" dowiesz się jak wybrać sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom i potrzebom, poznasz różnego rodzaju wyposażenie nurkowe, nauczyć się dopasowywać, regulować i dbać o sprzęt nurkowy, a także dokonywać niewielkich napraw. Poznasz zasady funkcjonowania podstawowych elementów wyposażenia nurka. Rozumienie działania poszczególnych elementów ekwipunku nurkowego oraz umiejętność prawidłowego ich użycia i konserwacji nie tylko przedłuża żywotność sprzętu , lecz także znacznie zwiększa Twoje bezpieczeństwo pod wodą. Kurs ten obejmuje opcjonalne nurkowania dlatego też uważany jest za idealny kurs na "zimę", przed rozpoczęciem urlopu bądź sezonu nurkowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzętu nurkowego, możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie. Zakres tematyczny kursu specjalistycznego WIEDZA O SPRZĘCIE:

  • Pełny System Nurkowy (sprzęt): podstawy
  • Pełny System Nurkowy: sprzęt do nurkowania
  • Pełny System Nurkowy: szkolenia specjalistyczne i zestaw akcesoriów
  • Pełny System Nurkowy a podróżowanie

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie. Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem WIEDZA O SPRZĘCIE (EQUIPMENT TECHNIQUES)! "Doskonała pływalność" (PERFECT BUOYANCY) czy też „Nurkowanie w suchych skafandrach" (DRY SUIT) mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!

Opinie SSI Wiedza o sprzęcie do nurkowania

Ocena (5 z 5)

Znajomość sprzętu to podstawa. Każdy nuras powinien wiedzieć jaki szpej ma na sobie i jak on działa. Polecam

Ocena (2 z 5)

Według mnie kurs zbędny, całego sprzętu uczymy się na pamięć podczas każdego nurkowania, a pod wodą raczej nikt aparatu nie będzie naprawiał :P

Ocena (5 z 5)

Znać własny sprzęt, wiedzieć jak poprawnie go używać i jak o niego dbać to podstawa bezpiecznego nurkowania. Tą niezbędną wiedzę zdobywamy na kursie "Wiedza o sprzęcie do nurkowania"Polecam Wszystkim.
Alex
Aleksander Śmigielski

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

SSI Wiedza o sprzęcie do nurkowania

SSI Wiedza o sprzęcie do nurkowania

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)