Latarka GRALMARINE KX Max
  • Latarka GRALMARINE KX Max
  • Latarka GRALMARINE KX Max
  • Latarka GRALMARINE KX Max
  • Latarka GRALMARINE KX Max
  • Latarka GRALMARINE KX Max
  • Latarka GRALMARINE KX Max

Latarka GRALMARINE KX Max

440,00 zł
Dostawa gratis
Opcje dostawy
Opcje dostawy ×
Płatność PayU / DotPay / Tpay / Przelew na konto
Inpost Kurierza darmo
Inpost Paczkomaty 24za darmo
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Za pobraniem
Kurier DPDza darmo
Kurier GLSza darmo
Odbiór w sklepieza darmo
Wybierz wariant
Ilość
Jesteśmy pewni jakości sprzętu, który sprzedajemy i dlatego w naszym sklepie możesz zwrócić towara aż przez 30 dni od zakupu bez podania przyczyny! U nas kupujesz bezpiecznie!
(Towar nie może być używany)
Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszego sprzętu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy gwarancję najniższej ceny. Jeśli znajdziesz taki sam towar w dowolnym sklepie w Polsce i prześlesz nam do niego link, zwrócimy Ci różnicę w cenie zakupu. U nas kupujesz bezpiecznie!
Każde zamówienie w koszyku, którego wartość przekracza 299 zł wyślemy do Ciebie zupełnie bezpłatnie. Kupuj już dziś.
(Dotyczy towarów wysyłanych na terenie Polski)

Latarka nurkowa GRALMARINE KX Max

Nowy, mocniejszy backup!

Latarka GRALMARINE KX Max jest najnowszą wersją popularnej latarki K2 Max. KX Max została wyposażona w diodę o mocy 10W firmy Cree. Zasilana jest ona 3 bateriami R14 (dostarczanymi w komplecie). Jeden taki komplet wystarczy na wiele godzin pracy. Latarka KX Max posiada wąski strumień światła oraz lekką poświatę. Dodatkowo, jest bardzo lekka, idealnie nadaje się na dalekie podróże, podczas których istotna jest waga bagażu.

Specyfikacja latarki GRALMARINE KX MAX:

średnica, głowica / korpus x długość 35 / 30 x 200 mm; moc: 10 W; strumień światła: 1300 lumenów; czas świecenia: 120-180 min; kąt skupienia: 8 stopni; ciężar z bateriami, powietrze / woda 0,37 kg / 0,14 kG; test na 150 M; zasilanie 3 x R14; oczko do mocowania linki, karabinka materiał: aluminium anodyzowane.

Opinie z użytkowania latarki KX Max

Jako wieloletni użytkownik produktów Gralmarine nie byłem zaskoczony widząc latarkę KX MAX po raz pierwszy. Takie samo solidne wykonanie, ten samo mocny korpus co w K2max. Odpaliłem ją i przez długi czas nie mogłem się nią nacieszyć! Super silne, skupione źródło światla jedna z lekką poświatą na boki co jest dużą zaletą. Oczywiście zaraz odpaliłem obok moją wierną K2max, żeby porównać ich świecenie... Nowy Gral KX MAX zdecydowanie świeci mocniej od K2max, więc teraz mam już nową latarkę do kompletu :) Jest ona oczywiście droższa ale tak to już jest w latarkach, że czym droższe tym mocniej świecą. Podczas wielu nurkowań posługiwałem się latarką Gral marine KX MAX jako podstawowym źródłem światła, aby sprawdzić jak się ona do tego nada. Z moich obserwacji wynika, że rewelacyjnie się nadaje do komunikacji czy to w jeziorze czy na wraku. Natomiast jeśli chcemy podziwiać w całej krasie ściankę na Hańczy czy nadbudówkę wraku to już tak fajnie nie jest, ze względu na wąski kąt świecenia. Wiem, że są zwolennicy świecenia tylko wąsko, ale ja lubię dużo a nie tylko daleko widzieć. Gralmarine KX MAX (Gral) bardzo dobrze sprawdzi się podczas nurkowań partnerskich w ciemnej wodzie, do komunikacji aktywnej światłem. Jeśli płyniemy z takimi latarkami to praktycznie nie musimy patrzeć na partnera, bo zawsze zobaczymy przebijające się jego światło. Latarka ta, sprawdzi się również bardzo dobrze w Egipcie podczas nocnych nurkowań, ale również do wydobywania kolorów rafy na większych głębokościach czy w nurowaniach jaskiniowych.

W komplecie z latarką dostajemy od razu baterie, więc jest gotowa do użycia zaraz po dostarczeniu :)

GRALMARINE
chat Komentarze (15)
Oceń