Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller Dostawa gratis

OCEANIC VTX

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia

OCEANIC VTX – komputer nurkowy

Nieduży, oledowy, prosty w obsłudze! NOWOŚĆ! Już U Nas!

Nowy komputer OCEANIC VTX wyposażony w kolorowy wyświetlacz OLED oraz Bluetooth rozpoczął nową erę komputerów nurkowych. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi, niesamowitej czytelności oraz zaawansowanym funkcją, VTX jest nowym punktem odniesienia dla współczesnego projektowania komputerów nurkowych. Najnowocześniejsza technologia w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami pozwala na bezprzewodowy pomiar aż 3 gazów. Wysoko kontrastowy ekran OLED, cyfrowy kompas z kompensacją przechyłów w 3 osiach, Bluetooth, obsługa do 3 mieszanek nitroskowych, wymienna przez użytkownika bateria oraz intuicyjne menu to najważniejsze zalety VTX.

Bluetooth 4.0

VTX to pierwszy komputer nurkowy zaprojektowany tak, aby w pełni wykorzystać możliwości Bluetootha. Natychmiastowe połączenie komputera nurkowego z Twoim PC jeszcze nigdy nie było tak proste. Nie ma już potrzeby korzystania z kabli. Teraz w zasięgu Twojej ręki znajduje się pełna zdalna kontrola wszystkich ustawień komputera w dowolnym miejscu. Ponadto, możesz w każdej chwili zaktualizować oprogramowanie VTX do najnowszych funkcji i najwyższej wydajności, nawet w podróży.

Interfejs użytkownika

VTX został wyposażony w najnowszą strykturę menu, niezwykle przejrzystą i łatwą w obsłudze. Informacje na wyświetlaczu oraz interfejs użytkownika celów zostały uporządkowane i uproszczone. Niepotrzebne dane i ikony zostały usunięte, aby umożliwić maksymalne skupienie się na najważniejszym, czyli na .. nurkowaniu. Zasada jest prosta: VTX pokazuje to co musisz zobaczyć, wtedy kiedy chcesz to zobaczyć. Prawda, że proste?

Wyświetlacz OLED

Ultra-jasny i wysoko kontrastowy wyświetlacz OLED zapewnia doskonałą widoczność wszystkich danych na komputerze. Bez względu na to w jakich warunkach nurkujesz! Dopasuj jasność wyświetlacza do swoich potrzeb i oszczędzaj baterię, gdy tylko możesz.

OCEANIC VTX – komputer nurkowy

Specyfikacja techniczna:

Bluetooth 4.0 - do bezprzewodowego przekazywania profili nurkowych i ustawień do komputera lub telefonu Kompatybilny z systemem Windows, Mac i iOS Zaawansowany technologicznie dla bardziej wymagających nurków i jednocześni bardzo prosty w obsłudze dla i gotowy do użytku dla rzadziej nurkujących Wspierany przed Dual Algorithm® umożliwiający wybór algorytmu dekompresyjnego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebą, bez narażania Cię na niebezpieczeństwo Bezprzewodowy pomiar powietrza wraz z opatentowanym algorytmem Air Time Remaining Algorithm zapewniającym obliczenia w czasie rzeczywistym, umożliwiają precyzyjne zarządzanie gazem 3-osiowy kompas cyfrowy z kompensacją przechyłów Obsługa do 3 mieszanek nitroxowych – każda z możliwością indywidualnych ustawień PO2 Automatyczne naliczanie czasu przystanku bezpieczeństwa Opcjonalny Deep Stop z timerem Intuicyjny interfejs użytkownika z funkcja „Step Back”, która pozwala na łatwy podgląd i edycję ustawień podczas przeglądania menu Możliwość aktualizacji oprogramowania Możliwość samodzielnej wymiany baterii żywotności 30-40 h nurkowania*. Funkcja Data Retention pozwala na zatrzymanie danych, obliczeń i ustawień pomiędzy wymianami baterii *Żywotność baterii zależy od kilku czynników, a przede wszystkim od ustawień intensywności podświetlenia ekranu. Aby przedłużyć czas pracy baterii, można dostosować intensywność podświetlenia ręcznie na powierzchni lub pod wodą, a także poprzez ustawienie automatycznej regulacji.

Opinie OCEANIC VTX

Ocena (5 z 5)

Pierwsza partia kompletnie wadliwa mieliśmy na bazie 4 sztuki i wszystkie przeciekały partia następna już ok bez problemów na rużnych głębokościach. A co do wyświetlacza nastała nowa era.

Ocena (5 z 5)

mam poważne wątpliwości co do jakości wykonania VTX pierwsze nurkowanie i od razu reklamacja, zaparowany ekran, może pech?

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

OCEANIC VTX

OCEANIC VTX

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)