Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller Dostawa gratis Promocja Obniżka!

SCUBAPRO MK11/R195

1 489,50 zł

-10%

1 655,00 zł

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
 • ✔  30 dni na zwrot towaru
 • ✔  Gwarancja najniższej ceny
 • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia

SCUBAPRO MK11/R195 Idealny automat dla początkujących System MK11/R195 łączy wyjątkową jakość drugiego stopnia R195 z naszym pierwszym stopniem MK11. Jest to jeden z najlepszych systemów dla początkujących i podróżujących nurków. Bardzo solidny i wytrzymały system o wszechstronnym zastosowaniu zarówno w zimnej, jak i ciepłej wodzie. Idealny dla początkujących, którzy nurkują w różnych miejscach. MK 11 to zrównoważony, sterowany membranowo pierwszy stopień, podobny do MK17. Nie posiada jednak suchej komory. Idealny wybór dla nurków rekreacyjnych, preferujących zalety sterowania membranowego, nurkujących w umiarkowanych wodach. System membranowy chroni przed przedostawaniem się wody i zanieczyszczeń do środka. Mając na uwadze fakt, iż w skutek ekstremalnie szybkiego przepływu powietrza we wnętrzu automatu powstają temperatury do -30°, szczególnie ważne jest, aby ograniczyć kontakt ruchomych, metalowych części z zimną wodą. Z tego powodu pierwsze stopnie membranowe preferowane są przez nurków nurkujących w ekstremalnie zimnych, zanieczyszczonych i "mętnych" akwenach. Pierwsze stopnie SCUBAPRO sterowane membranowo posiadają zrównoważony mechanizm zaworu, wiele opatentowanych rozwiązań technicznych, umożliwiających na żądanie, bardzo szybki przepływ powietrza do drugiego stopnia i fantastyczną wydajność. R195 to nowy projekt oparty na klasycznej wersji R190, w którym zastosowano najnowsze funkcje i materiały. R195 łączy klasyczny zawór downstream z dużą membraną i klasycznym przyciskiem dozującym. Prosta, solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność, czyniąc R195 idealnym drugim stopniem dla początkujących nurków. Te legendarne drugie stopnie znane są  niezawodności i bezpieczeństwa. Możliwość obustronnego podłączenia węża umożliwia zastosowanie go w butlach DECO. Klasyczny zawór Downstream to najlepsze rozwiązanie dla baz nurkowych i wypożyczalni na całym świecie, jak również dla wielu nurków rekreacyjnych. 

1. stopień MK11

 • Odciążony zawór optymalizuje pracę drugiego stopnia, zapewniając swobodne oddychanie przy każdym ciśnieniu butli i każdej głębokości.
 • Dwa przeciwległe porty wysokiego ciśnienia - rozmieszczenie węży wysokiego i średniego ciśnienia ma ogromny wpływ na komfort nurkowania. Dwa naprzeciwległe porty wysokiego ciśnienia pozwalają na indywidualny montaż pierwszego stopnia (do góry lub na dół). Pozwala to na umieszczenie instrumentów z prawej bądź lewej strony, zwiększa komfort i swobodę ruchów w okolicy głowy i karku.
 • Wiele portów niskiego ciśnienia - aby zapewnić wszechstronną możliwość rozmieszczenia węży średniego ciśnienia, MK11 posiada cztery porty LP, w tym dwa porty HF (High Flow). Porty HF posiadają wydajność 15% większą niż porty konwencjonalne.
 • Regulowane ciśnienie średnie - umożliwia autoryzowanym technikom SCUBAPRO szybką i dokładną regulację ciśnienia średniego z zewnątrz bez konieczności demontażu pierwszego stopnia.

  2. stopień R195

 • Klasyczny zawór downstream;
 • Regulowana funkcja VIVA;
 • Wąż Super-flow;
 • Komfortowy ustnik ortodontyczny;
 • W pełni metalowa obudowa zaworu;
 • Mocowanie węża z prawej lub lewej strony;
 • Przepływ powietrza przy 200 bar: 1400 l / min;
 • Maksymalna niskie ciśnienie: 14 bar;
 • Waga: 165g.

Opinie SCUBAPRO MK11/R195

Napisz opinię

SCUBAPRO MK11/R195

SCUBAPRO MK11/R195

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)