Wycofany ze sprzedaży - brak możliwości zamówienia Bestseller Dostawa gratis Promocja Wyprzedaż!

XDEEP Stealth TEC RB Kieszeń XL - Kolor biały - Uprząż REC OUTLET

Darmowa wysyłka

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

Produkt wycofany ze sprzedaży. Niedostępny do zamówienia

XDEEP Stealth 2.0 TEC Zestaw RB - zestaw do Side Mounta

NOWOŚĆ! Teraz zestaw do Side Mounta z podwójnym pęcherzem i 2 inflatorami!

Sprawdź sam jak doskonały jest system balastowy Stealth 2.0.Aby uruchomić konfigurator Stealth 2.0, kliknij TUTAJ.

XDEEP Zestaw Side Mount Stealth 2.0 Tec jest nową, rewolucyjną konstrukcją, która sprawdza się zarówno w jaskiniach Jukatanu, jak i w Polskich jeziorach. Stealth 2.0 Side Mount System składa się z kilku elementów, które mogą być konfigurowane według indywidualnych potrzeb. Bazą systemu jest doskonała uprząż side mount Stealth 2.0, do której można zainstalować kilka typów kieszeni balastowych o różnej pojemności.

Nowatorskie rozwiązanie balastu w Stealth 2.0

Unikalny system balastowy Stealth 2.0 w sposób całkowicie elastyczny pozwala dobrać ilość balastu do Twoich potrzeb – niezależnie czy używasz pianki 3mm czy suchego skafandra z grubym docieplaczem. Prawidłowe rozmieszczenie balastu jest kluczowe dla uzyskania idealnego trymu. W przypadku twinsetu uzyskuje się to przesuwając V-weight w odpowiednie miejsce. System balastowy XDEEP umożliwia płynną i precyzyjną regulację miejsca położenia środka ciężkości - centralna kieszeń balastowa może być przesuwana dużym zakresie.

Uprząż w Stealth 2.0

Węzły uprzęży Stealth 2.0 zostały umieszczone dokładnie w naturalnych osiach obrotu ciała dzięki czemu pasy naramienne mają zawsze prawidłową długość niezależnie od tego, jaką pozycję przyjmiemy pod wodą. Również system balastowy został tak pomyślany, by zapewnić maksymalny komfort - centralna kieszeń może poruszać się względem dolnego węzła uprzęży, przez co nie stawia oporu przy skrętach ciała. Uprząż STEALTH 2.0 została skonstruowana w taki sposób, że każda z taśm jest regulowana osobno. To ogromna zaleta, gdyż w przeciwieństwie do uprzęży side mount wykonanych z jednego kawałka taśmy, tutaj zmiana długości pasów naramiennych nie powoduje przesunięcia D-Ringów na pasie brzusznym. Dzięki temu regulacja uprzęży jest błyskawiczna.

Taśma na pasie brzusznym jest bardzo sztywna, przez co D-Ringi lepiej pracują a całość jest zdecydowanie stabilniejsza. Taśmy na ramionach są miększe, dzięki czemu lepiej układają się w okolicach ramion. Pas kroczny jest bardzo miękki, by zapobiec przecieraniu suchego skafandra. To unikalne rozwiązanie w odczuwalny sposób poprawia komfort użytkowania uprzęży.

Na pasie biodrowym zastosowano D-Ringi wykonane ze sztywnej gumy, które mogą być przesuwane w trakcie nurkowania. To unikalne rozwiązanie pozwala jednym ruchem zmienić punkt mocowania butli na pasie biodrowym, przez co butle będą zawsze idealnie poziomo. Innowacyjny system zamykania kieszeni balastowej systemu Stealth 2.0 został tak pomyślany, by zminimalizować ryzyko przypadkowej utraty balastu. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, sprytny system zamykania kieszeni pozwala na błyskawiczną kontrolę wizualną: od razu widać, że kieszeń nie jest zabezpieczona. W jaskiniach czy na wrakach główna taśma zabezpieczająca uniemożliwia samoczynne otwarcie kieszeni nawet w przypadku kontaku ze stropem.

Wytrzymały dwupowłokowy worek Stealth 2.0

Dwupowłokowa konstrukcja worka Stealth 2.0 Tec, z zewnętrzną powłoką wykonaną z Cordury 1100 dTEX, zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w nurkowaniach wrakowych. Worek side mount Stealth 2.0 Tec ma unikalną wielokomorową budowę, dzięki czemu przylega on do ciała niezależnie od stopnia napełnienia, a innowacyjny  kształt trapezoidalny powoduje, że jest on niezwykle komfortowy. Worek Stealth 2.0 Tec zintegrowany z uprzężą o wyporności rzędu 19 kg, przeznaczony jest do stsowania w konfiguracji jedo-, dwu- lub wielo-butlowej.

Zestaw XDEEP Stealth 2.0 Tec zawiera:

  • 1 x Worek Stealth 2.0 Tec
  • 1 x Uprząż Stealth 2.0 w wesrji standard
  • 1 x System balastowy z kieszenią centralną (kieszenie boczne do dokupienia osobno)

TRANSPORT GRATIS!

Opinie XDEEP Stealth TEC RB Kieszeń XL - Kolor biały - Uprząż REC OUTLET

Napisz opinię

XDEEP Stealth TEC RB Kieszeń XL - Kolor biały - Uprząż REC OUTLET

XDEEP Stealth TEC RB Kieszeń XL - Kolor biały - Uprząż REC OUTLET

Napisz opinię

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)