Wycofany ze sprzedaży Bestseller

BARE 6mm Ice Boot

260,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Discontinued Product. Not available for order.

BARE 6mm Ice Boot

Cold Water Boots

Great coldwater boot with heavy-duty sole for added durability.

Features:

  • Colour: Black
  • Available sizes: EUR 34-35, EUR 36, EUR 37-38, EUR 39, EUR 40-41, EUR 42, EUR 43-44, EUR 45-46, EUR 47-48, EUR 49-50

SIZE CHART

Buty BARE - tabela rozmiarów

Recommended

Reviews BARE 6mm Ice Boot

Ocena (5 z 5)

Buty te używałem wielokrotnie zarówno latem jak i zimą. Są dość wygodne i świetnie dopasowują się do stopy. Dzięki swoim podeszwą śmiało możemy stąpać po kamienistym dnie. Podczas tegorocznej zimy używałem tych butów na szkoleniu z Ratownictwa Lodowego i mogę je śmiało polecić zapewniały wystarczające ciepło, dzięki czemu nie czułem zimna w stopy. Jedynym minusem z jakim się spotkałem Ice Bootach jest to że po kilkunastu kontaktach z wodą itd. Wychodzi na nich klej? Jest to jedynie minus estetyczny, który nie przeszkadza w użytkowaniu.
Mimo to buty oceniam na 5 !

Ocena (5 z 5)

Buty bardzo ciepłe i wygodne. Wykonanie także dobre po wykonaniu ponad 20nurkowań nic się jeszcze nie rozkleiło. Dobrze wykonana podeszwa, buty bardzo dobrze przystosowują się do płetwy. Nawet przy dłuższym pobycie pod wodą w butach nie marzną nogi. Polecam te buty dla zaczynających swoja przygodę z nurkowaniem jak i dla zaawansowanych

Ocena (5 z 5)

Grube, dobrze dopasowane buty. Dzięki 6-milimetrowemu neoprenowi stworzone do nurkowania nawet w tych zimniejszych wodach. To bardzo ważne, bo jak wiemy ręce i stopy marzną pod wodą najszybciej. Twarda i mocna podeszwa idealnie sprawdza się, gdy używamy ich do chodzenia po skalistych brzegach Chorwacji czy kąpiąc się w Morzu Czerwonym. Wzmocniony przód i tylna ostroga to już standard w większości butów. Cena niepowalająca z nóg, fakt płaci się za jakość.

Ocena (5 z 5)

Uważam że te buty są na prawdę dobrę ciepłe. Twarda podeszwa dobrze zabezpiecza stopy przed nieprzewidzialnymi przedmiotami których w naszych wodach naprawdę nie brakuje :( Uciązliwością może by zakładanie nieprawidłowo dopasowachych płetw ale to jest utrudnienie przy wszystkich butach ze sztywną podeszwą. Neopren dobrze przylega do nogi co umożliwia długie utrzymanie ciepłoty ciała a jak wiadomo palce są najbardziej uczulone na zmiany temperatury. Antypoślizgowa podeszwa dodatkowo ułatwia chodzenie po śliskichpowierzchniach.

Ocena (5 z 5)

Buty idealnie sprawdzą się w naszych polskich zimnych wodach. Polecam !!

Ocena (5 z 5)

Bardzo fajne buty. Wygodne i ciepłe, a także odporne na uszkodzenia dzięki grubej podeszwie, przez co można w nich chodzić nawet po ostrych kamieniach. Uważana przez wielu za wadę grubość podeszwy jest ponadto, moim zdaniem, dodatkową zaletą, gdyż nie ma problemu ze stosowaniem tych samych płetw zarówno do tych butów, jak i do suchego skafandra. Polecam!

Ocena (5 z 5)

mam, ciepłe i solidnie zrobione, idealne na nasze wody jak i na kamienie egipskie. jedyna sprawa to płetwy. przez to że mają grubą podeszwę nie każda płetwa wchodzi.

Write your review!

Write a review

BARE 6mm Ice Boot

BARE 6mm Ice Boot

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)