Bestseller

Rating 
Add your opinion

MARES Force Nano Plus

258,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

MARES Force Nano Plus

This compact knife is ideal for any situation. A series of standard accessories makes it easy to fasten the knife to Mares BCDs, bags, and hoses. The grip features soft overmolding for a secure hold. The 65mm stainless steel blade with built-in line cutter is covered with a special PVD coating that prevents the blade surface from corroding.

Nóż MARES Force Nano Plus – nóż nurkowy

Reviews MARES Force Nano Plus

Ocena (5 z 5)

Super nóż jak większość MARESA, bardzo porządnie wykonany, dzięki ściętemu czubkowi nie skaleczymy się, dobry stabilny uchwyt , polecam

Roman G 2014-20-09
Ocena (5 z 5)

Praktyczny i elegancki nóż , w praktycznym plastikowym etui. Również spełnia swoją rolę przy grillu i ognisku :)

Grzegorz Wodarczyk 2014-17-09
Ocena (5 z 5)

Wyśmienity nóż :) Ja jestem zwolennikiem troszkę większych sztuk ale ten sprawdza się znakomicie. Jest mały, przez co bardzo poręczny i lekki. Z łatwością doczepimy go do jacketu, wsadzimy o kieszeni czy przyczepimy do łydki. Jego wykonanie robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających. Dobrze trzyma się sie go w ręku jak i grubej rękawicy neoprenowej. Zakończony płaski czubkiem jest bardzo bezpieczny jeśli mamy w ekipie dziecko czy w owych czasach " młodzież " jak karzą o sobie mówić :) nie skaleczą się przypadkowo a to jest najważniejsze. Nóż Maresa bardzo dobrze tnie, przecinak do linek przydał mi się już nie raz. Gdy jedziemy na Safari nurkowe gdzie nie mamy możliwosci zejścia na ląd - Force Nano przyjmuje funkcję multitool'a. Serio jesteśmy w stanie nim srobić bardzo dużo, nie mówiąc o tym, że osobiście go pożyczałem kucharzowi do skórowania ryb na wieczorną siestę. Nożyk mozemy też wziąść pod wodę na bezdechu, jako że nie stanowi żadnego oporu wody, nie będzie nam ciążył. Poszukiwanie z nim małż i otwieranie ich to czysta przyjemność. Kolejnym atutem jest to, że nóż opadając na dno leci pionowo co może poskutkować, tym że się wbije w dno i napewno go szybciej znajdziemy! Na niezatapialny sprzęt przyjdzie jeszcze czas. Podsumowując, warty nóż swoich pieniędzy , sprawuje się świetnie i posłuży nam na pewno wiele lat. Poręczne źródło bezpieczeństwa. Polecam !

Michał W 2014-14-07
Ocena (4 z 5)

Dobrze że nóż posiada fajnie wyprofilowana rączkę bo gdyby nie ona to jest taki malutki ze ciężko było by się nim posługiwać. Ogólnie nóż bardzo dobrej jakości, niestety jak dla mnie troszkę za mały.

Monika M 2013-18-03
Ocena (5 z 5)

bardzo ładnie zrobione ostrze jak na nurkowy nożyk. Malutki i przy jackecie nic nie przeszkadza. Jednak przez jego wilekość (albo raczej małość) bardziej polecam go do stosowania w zestawach do ciepłych wód niż do zimnych. Operowanie nim w grubych rękawicach wymaga dużego kunsztu.

Łukasz S 2013-05-03
Ocena (5 z 5)

Mały i bardzo poręczny w podwodnych eskapadach. Ścięty czubek zdecydowanie polepsza bezpieczeństwo !!

Konrad Ścibut 2011-09-11
Ocena (5 z 5)

Fajnie leży w dłoni, ma ścięty czubek i tak jest bezpieczniej:)

Anonimowy Klient 2011-13-06

Write your review!

Write a review

MARES Force Nano Plus

MARES Force Nano Plus

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)