MARES Force Plus

284,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

MARES Force Plus

Standard-size knife can easily be fastened to Mares BCD’s, bags, and hoses. The soft, ergonomic grip offers a secure hold and makes it easy to use. The 100 mm stainless steel blade comes with a built-in line cutter. A special PVD coating prevents the surface of the blade from corroding. Its special shape makes the release system easy to use, even when wearing gloves.

Nóż MARES Force Plus – nóż nurkowy

Reviews MARES Force Plus

Ocena (5 z 5)

świetny nóż , bardzo dobrze się go trzyma, jest bardzo ostry i użyteczny , polecam

Roman G 2014-20-09
Ocena (5 z 5)

Praktyczny i elegancki nóż , w praktycznym plastikowym etui. Również spełnia swoją rolę przy grillu i ognisku :)

Grzegorz Wodarczyk 2014-17-09
Ocena (5 z 5)

Nóż jest podstawowym dodatkiem dla każdego płetwonurka. Powinien być solidny, ostry i ławo dostępny w każdym momencie. Posiadam ten sprzęcik od paru lat i muszę powiedzieć, że MARES po raz kolejny mnie nie zawiódł. Force jest bardzo dobrze wykonany, idealnie go się trzyma nawet w grubych neoprenowych rękawicach. Nie ślizga się, nie tępi się, nie jest narażony na korozję. Nie raz bywało, że był przeznaczany do zupełnie innych czynności niż nurkowanie ( cięcie żyłek od prania , pasów samochodowych , czy struganie w drewnie nie są mu obce). Jest wystarczająco ostry i może to potwierdzić fakt zaplątania się mojej osoby w sieci rybackie na Hvarze ( przy odrobinie spokoju umysłu, za pomocą przecinaka nie straszna nam żadna linka, sznur etc. cięło się aż miło). Łatwość doczepienia go np. pod udo czy do łydki jest jego kolejnym atutem, nie dość,że to praktycznie i umożliwa nam szybkie dostanie sie do niego, to jeszcze możemy się poczuć jak prawdziwy bohater filmów akcji. Oczywiście biorą nurkowanie jako styl życia , nie obejdzie się bez grilla w upalne dni nad brzegiem jeziora czy morza w gronie braci nurkowej. Wtedy pojawia się właśnie ON ! Nóż MAres Force również znakomicie ukazuje się w kuchni, a dokładniej w filetowaniu i przyrządzaniu rybek :) Ostatnim ważnym elementem jest to, iż posiadając go naprawdę czujemy się bezpieczniejsi pod wodą w przypadku niespodziewanych kontaktów z niebezpiecznym zwierzęciem. Gdy nie zdołamy uciec z pod wody, Mares może się nam przydać i sama byłam świadkiem nadgorliwej mureny, która pomyliła sobie rękę mojego partnera z przekąską poobiednią :) Podsumowując, Mares wydał znakomity produkt dla nawet najbardziej wymagających nurasów. Jest elegancki i ładnie się prezentuje w ręku kobiet jak i mężczyzny. Znakomicie tnie, posiada kilka ostrzy i szeroką gamę zastosowań. Pieniądze w niego włożone są inwestowane na długą przygodę z nurkowaniem. Idealnie nadaję się na prezent. Każdy odpowiedzialny nurek powinien zaopatrzyć się w sprzęcik tego typu. Serdecznie polecam !!! :)

Agnieszka Z 2014-13-07
Ocena (5 z 5)

System szybkiego odpinania ułatwia korzystanie z tego noża. jest to nóż który będzie odpowiedni dla początkujących nurków.

Monika M 2013-18-03
Ocena (5 z 5)

Moim zdaniem jest to nóż, który można polecić każdemu zapalonemu nurkowi. Posiada dwa rodzaje ostrza. Oprócz tego jest wyposażony w przecinak lin czy żyłek, co może bardzo przydatne okazać się podczas nurkowania na wrakach. Wygodna, dobrze ukształtowana rękojeść. Łatwe wyciąganie i chowanie noża czyni go bardzo poręczym, nieodzownym elementem każdego nurka. Uważam, iż cena jest adekwatna do jakości jak i funkcjonalności noża Mares Force.

Filip R 2011-31-10
Ocena (5 z 5)

Idealny nóż la każdego płetwonurka . Bardzo solidnie wykonany , porządne ostrze i wygodna rękojeść . Polecam :)

Michał W 2011-21-10

Write your review!

Write a review

MARES Force Plus

MARES Force Plus

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)