Bestseller Promotion Reduced price!

xDEEP Closed Buoy 140cm

170,10 zł

-10%

189,00 zł

SATISFACTION GUARANTEED DIVEZONE.PL
  • ✔  30 days return
  • ✔  Lowest price guarantee
Want more info? Call us or write an email!
513 186 983   505 465 905    send a message

Data sheet Features

Orange decompression marker (DSMB), closed, 140 cm long - XDEEP

 

Scuba diving decompression marker buoy (DSMB) made of excellent US-Made fabric with 3M Scotchlite reflective band with SOLAS maritime visibility certificate.

Reviews xDEEP Closed Buoy 140cm

Ocena (2 z 5)

Bojka prezentuje się nieźle, ale dość szybko przeciera się przy zaworze nadmiarowym. U mnie już po kilku miesiącach używania (pasywnego) zaczęła tam puszczać powietrze.

Ocena (5 z 5)

Bardzo mocna bojka, łatwo zauważalna , posiada odblask , jest zamknięta i dodatkowo można z niej utworzyć "koło" ratunkowe , polecam za taką cenę :)

Ocena (5 z 5)

Jak wszystkie produkty xdeepa bardzo dobrze wykonana bojka zamknięta. Jej pompowanie ustami nie jest naprawdę takie trudne. Ponadto zawsze możemy ją napompować wężem od inflatora lub suchego. Po zoastosowaniu karabinka na powierzchni otrzymujemy dodatkowe źródło wyporu.

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobrze i starannie wykonana bojka. Odblask "poprawiający" psychikę. Bojka możliwa do napełnienia przez zawór, dodatkowo wyposażona w zawór nadmiarowy. W przemyślany sposób ukształtowana taśma dolna - dodatkowo przeszyta po to by tworzyć pętlę. Bojka nie posiada na dole karabińczyka, ale to może i plus w związku ze zmniejszeniem wagi w przypadku transportu lotniczego. Na dodatkowy plus - bojka wyprodukowana przez polską firmę.

Ocena (5 z 5)

Mam krótszą wersję tej bojki, ale obie mają parę wyróżniających je cech:
- odblaskowy pasek, który docenisz czekając na łódź, której załoga Cię poszukuje
- kieszonkę na szczycie, którą docenisz, gdy będziesz chciał być widoczny na wodzie (i włożysz tam latarkę), albo gdy zapragniesz napisać na kartce z wetnotesu napisać wiadomość, że zostawiłeś włączone żelazko (albo, że potrzebujesz butlę z gazem deko)
- długi zawór do napełniania z wygodnym przyciskiem, który wygodnie trzymać podczas napełniania

Bojkę 140 cm można także użyć, po spięciu jej końców karabińczykiem do autoratownictwa, jako zapasowe źródło wyporu albo jako "koło ratunkowe" na powierzchni.
Krótsza bojka też może spełniać tę rolę, ale nie da się nią opasać.

Ocena (5 z 5)

Chyba najlepsza bojka z dostępnych na rynku, w bardzo atrakcyjnej cenie.
Dobrze widoczna, wielofunkcyjna z najlepszych materiałów jak przystało na Polska markę xDeep.

Ocena (5 z 5)

Świetna bojka z najlepszej cenie. Jakość wykonania i użyte materiały stawiają bojkę na wysokiej półce. Dobrze widoczny odblask i kieszonka dodatkowo podnosi walory użytkowe. I do tego Polski Producent- Xdeep. Szczerze zachęcam do zakupu niezdecydowanych.

Ocena (5 z 5)

Jak przystało na produkt z Xdeep, wykonanie na najwyższym poziomie. Pasek odblaskowy super, a i kieszonka na końcu bojki pewnie się kiedyś przyda. Polecam szczerze dla osób, które nadal sie nie zdecydowały jaką bojkę kupić. Produkt POLSKI, a solidnością nie ustępuje firmowym produktom zagranicznym- nawet tym na "H". Polecam

Write your review!

Write a review

xDEEP Closed Buoy 140cm

xDEEP Closed Buoy 140cm

Write a review

Customers who bought this product also bought:

PayPal

Why Divezone.pl?

The company has been working since 1996!
Shopping is safe with us

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% satisfied customers

Ponad 5000 produktów na magazynie
You will always find something for yourself :)