Bestseller Promocja Obniżka!

XDEEP Bojka zamknięta 140cm

170,10 zł

-10%

189,00 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI DIVEZONE.PL
  • ✔  30 dni na zwrot towaru
  • ✔  Gwarancja najniższej ceny
  • ✔  Gwarancja darmowej dostawy od 299,-
Chcesz więcej informacji? Zapytaj nas!
56 307 03 03 ( 4 linie )    wyślij email

Opis Cechy

XDEEP Bojka zamknięta 140cm

Jaskrawy kolor bojki XDEEP sprawia, że jest ona dobrze widoczna nawet w gorszych warunkach pogodowych oraz z dużej odległości. Dodatkowo, odpowiada wymaganiom narzucanym przez normy widoczności morskiej.  Na bojce nie umieszczono żadnego logo producenta, po to by jaskrawa powierzchnia materiału była jak największa.

Bojka XDEEP wyposażona jest w oryginalną taśmę odblaskową 3M Scotchlite z certyfikatem widoczności morskiej SOLAS. Ten doskonały materiał odblaskowy daje gwarancję, że bojka będzie widoczna z bardzo dużej odległości. To szczególnie ważne na morzu, gdzie w nocy trudno dostrzec coś tak niewielkiego, jak bojka nurkowa. Bojkę XDEEP można w kilka sekund przekształcić w awaryjne źródło wyporu spinając jej końce karabinkiem dwustronnym.

Bojka XDEEP zamknięta 140cm

W dolnej części bojka wyposażona jest w pętlę z linki gumowej, dzięki której bojka po zwinięciu jest idealnie sklarowana i zajmuje bardzo mało miejsca. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze niż zasobnik na bojkę, bo gdy będzie ona potrzebna, rozwiniesz ją jednym ruchem nie tracąc czasu. W górnej części bojki umieszczono przeźroczysty zasobnik, do którego można włożyć światło chemiczne lub kartkę z wiadomością dla supportu powierzchniowego. Dolna pętla w bojce XDEEP została wykonana w ten sposób, by zachowywała okrągły kształt, ułatwiający przełożenie szpulki lub zapięcie karabinka dwustronnego. Ta drobna z pozoru zmiana, to ogromne ułatwienie i przyspieszenie wypuszczenia bojki, szczególnie, gdy robisz to przy gorszej widoczności. Celowo nie zastosowano stałego karabinka, by w razie jego uszkodzenia nie trzeba byłoby pruć bojki by go wymienić.

Bojka XDEEP wykonana została z bardzo wysokiej jakości Nylonu 240 dTEX, wyprodukowanego w USA specjalnie dla zastosowań w morskich urządzeniach sygnalizacyjnych oraz kamizelkach ratunkowych.  Podczas produkcji zastosowano specjalny proces barwienia, przez co materiał ten jest bardziej odporny na blaknięcie pod wpływem słonej wody.  Wilgotne środowisko panujące we wnętrzu bojek nurkowych jest idealnym miejscem dla rozwoju bakterii, pleśni i grzybów, które mogą być przyczyną przewlekłych infekcji zatok. Podobnie jak we wszystkich skrzydłach XDEEP, również w powłoce bojek nurkowych zastosowaliśmy zabezpieczenie antybiotyczne uniemożliwiające rozwój mikroorganizmów.

Opinie XDEEP Bojka zamknięta 140cm

Ocena (2 z 5)

Bojka prezentuje się nieźle, ale dość szybko przeciera się przy zaworze nadmiarowym. U mnie już po kilku miesiącach używania (pasywnego) zaczęła tam puszczać powietrze.

Ocena (5 z 5)

Bardzo mocna bojka, łatwo zauważalna , posiada odblask , jest zamknięta i dodatkowo można z niej utworzyć "koło" ratunkowe , polecam za taką cenę :)

Ocena (5 z 5)

Jak wszystkie produkty xdeepa bardzo dobrze wykonana bojka zamknięta. Jej pompowanie ustami nie jest naprawdę takie trudne. Ponadto zawsze możemy ją napompować wężem od inflatora lub suchego. Po zoastosowaniu karabinka na powierzchni otrzymujemy dodatkowe źródło wyporu.

Ocena (5 z 5)

Bardzo dobrze i starannie wykonana bojka. Odblask "poprawiający" psychikę. Bojka możliwa do napełnienia przez zawór, dodatkowo wyposażona w zawór nadmiarowy. W przemyślany sposób ukształtowana taśma dolna - dodatkowo przeszyta po to by tworzyć pętlę. Bojka nie posiada na dole karabińczyka, ale to może i plus w związku ze zmniejszeniem wagi w przypadku transportu lotniczego. Na dodatkowy plus - bojka wyprodukowana przez polską firmę.

Ocena (5 z 5)

Mam krótszą wersję tej bojki, ale obie mają parę wyróżniających je cech:
- odblaskowy pasek, który docenisz czekając na łódź, której załoga Cię poszukuje
- kieszonkę na szczycie, którą docenisz, gdy będziesz chciał być widoczny na wodzie (i włożysz tam latarkę), albo gdy zapragniesz napisać na kartce z wetnotesu napisać wiadomość, że zostawiłeś włączone żelazko (albo, że potrzebujesz butlę z gazem deko)
- długi zawór do napełniania z wygodnym przyciskiem, który wygodnie trzymać podczas napełniania

Bojkę 140 cm można także użyć, po spięciu jej końców karabińczykiem do autoratownictwa, jako zapasowe źródło wyporu albo jako "koło ratunkowe" na powierzchni.
Krótsza bojka też może spełniać tę rolę, ale nie da się nią opasać.

Ocena (5 z 5)

Chyba najlepsza bojka z dostępnych na rynku, w bardzo atrakcyjnej cenie.
Dobrze widoczna, wielofunkcyjna z najlepszych materiałów jak przystało na Polska markę xDeep.

Ocena (5 z 5)

Świetna bojka z najlepszej cenie. Jakość wykonania i użyte materiały stawiają bojkę na wysokiej półce. Dobrze widoczny odblask i kieszonka dodatkowo podnosi walory użytkowe. I do tego Polski Producent- Xdeep. Szczerze zachęcam do zakupu niezdecydowanych.

Ocena (5 z 5)

Jak przystało na produkt z Xdeep, wykonanie na najwyższym poziomie. Pasek odblaskowy super, a i kieszonka na końcu bojki pewnie się kiedyś przyda. Polecam szczerze dla osób, które nadal sie nie zdecydowały jaką bojkę kupić. Produkt POLSKI, a solidnością nie ustępuje firmowym produktom zagranicznym- nawet tym na "H". Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

XDEEP Bojka zamknięta 140cm

XDEEP Bojka zamknięta 140cm

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PayPal

Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)