Komputery Nurkowe
Komputery Nurkowe

Kup sobie komputer nurkowy! Tutaj znajdziesz komputery Suunto, Mares, Uwatec, Subgear czyli najlepszych producentów komputerów nurkowych na świecie. Komputery nurkowe zegarkowe czy z pełnym wyświetlaczem. Przeznaczone do nurkowań rekeacyjnych jak i technicznych. Niezależnie, czy nurkujesz z pojedynczą butlą czy twinsetem znajdziesz tu komputer d...

Kup sobie komputer nurkowy! Tutaj znajdziesz komputery Suunto, Mares, Uwatec, Subgear czyli najlepszych producentów komputerów nurkowych na świecie. Komputery nurkowe zegarkowe czy z pełnym wyświetlaczem. Przeznaczone do nurkowań rekeacyjnych jak i technicznych. Niezależnie, czy nurkujesz z pojedynczą butlą czy twinsetem znajdziesz tu komputer dla siebie.

More

Komputery Nurkowe Jest 67 produktów.

Subcategories

 • Komputery SUUNTO

  Komputery Suunto to najbardziej znane na świenie komputery do nurkowania. Znane, sprawdzone i polecane. Tutaj znajdziesz wszystkie modele Suunto. Zoop Novo, Vyper Novo, D5, D4i, D6i czy techniczne HelO2 czy D9tx. Zarówno duże jak i w obudowie zegarkowej. Wszystkie komputery wspierają Nitrox. Są dostępne z wieloma gazami i kompasem.

 • Komputery AQUALUNG

  Zegarkowe komputery o nieskomplikowanej konstrukcji i intuicyjnym menu. Wiele trybów pracy, cyfrowy kompas, obsługa mieszanek nitroksowych i wiele innych funkcji. Doskonałe komputery dla każdego nurka. Od początkującego do zaawansowanego.

 • Komputery SHEARWATER

  Komputer techniczny Shearwater, jest jednym z najlepszych na rynku. Nurkowania trimixowe jak i rebreatherowe.

 • Komputery SCUBAPRO

  Komputery UWATEC-SCUBAPRO czyli jedne z najpopularniejszych na świecie komputerów do nurkowania. Duże i małe. Rekreacyjne i techniczne. Nitroksowe i trimiksowe.

 • Komputery RATIO

  Jedne z największych komputerów technicznych z w pełni kolorowym wyświetlaczem na rynku! Wyjątkowe i najbardziej zaawansowane komputery wielogazowe. Wyposażone w zintegrowany Globalny System Nawigacji Satelitarnej (oprócz modelu Easy), który ułatwi powrót do punktu początkowego nurkowania lub do łodzi, po wynurzeniu. Ponadto wyposażone są w Kompas 3D z kompensacja przechyłu z wizualnym i numerycznym wskaźnikiem kierunku - jeden z najlepszych kompasów cyfrowych jakie dotąd widziałeś!

 • Komputery TUSA

  W tej kategorii znajdziesz komputery nurkowe TUSA. Małe i poręczne w formie zegarków do nurkowania. Mogą obsługiwać aż 3 gazy i bezprzewodową informację o ciśnieniu z butli nurkowej.

 • Komputery MARES

  Komputery nurkowe Mares. Zadowolą nurków rekreacyjnych jak i tych bardziej wymagających.

Komputery Nurkowe Jest 67 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów
Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)