Retraktory do sprzętu nurkowego

Aktywne filtry

SCUBATECH Retraktor linka ze stali nierdzewnej

SCUBATECH Retraktor linka ze stali nierdzewnej

Cena81,00 zł
  ScubaTech Retraktor Spirala kolor z karabinkiem

  ScubaTech Retraktor Spirala kolor z karabinkiem

  Cena69,00 zł
   Retraktor SCUBAPRO ze stoperem

   Retraktor SCUBAPRO ze stoperem

   Cena podstawowa155,00 zł-10%Cena139,50 zł
   Najniższa cena: 155,00 zł -10%
   • -10%
   MARES Retraktor z linką

   MARES Retraktor z linką

   Cena podstawowa170,46 zł-15%Cena144,89 zł
   Najniższa cena: 148,24 zł -2%
   • -15%
   Retraktor SCUBAPRO Snapper Standard

   Retraktor SCUBAPRO Snapper Standard

   Cena podstawowa113,00 zł-10%Cena101,70 zł
   Najniższa cena: 94,50 zł +8%
   • -10%
   Retraktor SCUBAPRO Snapper XL

   Retraktor SCUBAPRO Snapper XL

   Cena podstawowa148,00 zł-10%Cena133,20 zł
   Najniższa cena: 126,00 zł +6%
   • -10%
   MARES Retraktor Spirala

   MARES Retraktor Spirala

   Cena podstawowa127,79 zł-15%Cena108,63 zł
   Najniższa cena: 111,14 zł -2%
   • -15%
   RETRAKTOR SPIRALA X-ADVENTURER Z KARABIŃCZYKIEM

   RETRAKTOR SPIRALA X-ADVENTURER Z KARABIŃCZYKIEM

   Cena89,00 zł

    Sprawdzone retraktory nurkowe – praktyczne i funkcjonalne akcesoria od Divezone.pl!

    Nie tylko karabińczyki służą do mocowania akcesoriów nurkowych do jacketów lub skrzydeł. Znakomitą alternatywą dla nich są sprawdzone retraktory nurkowe, dzięki którym zabierzesz ze sobą pod wodę wszelkie niezbędne gadżety, takie jak latarki, kamerki, konsole, tabliczki i inne.

    W sklepie Divezone oferujemy retraktory nurkowe do mocowania akcesoriów nurkowych różnorodnego rodzaju. Znajdziecie u nas zróżnicowane modele, które z łatwością dostosujecie do swoich indywidualnych wymogów. Poznajcie zalety tych użytecznych dodatków.

    Retraktory nurkowe do mocowania akcesoriów nurkowych – dlaczego warto?

    Sprawdzone retraktory nurkowe stanowią przydatne wyposażenie dla każdego nurka zarówno zaawansowanego, jak i początkującego. Z ich pomocą przymocujemy do jacketu lub skrzydła niezbędne dodatki, które mogą nam się przydać pod wodą. Dużą zaletą tego typu sprzętu jest jego wysoka funkcjonalność. W ofercie znajdziecie retraktory z linką oraz ze spiralną sprężyną.

    Retraktory nurkowe z linką pozawalają na korzystanie przypiętego do nich sprzętu bez konieczności jego odpinania. To praktyczne rozwiązanie, które zapobiegnie zgubieniu akcesoriów pod wodą. Produkt zawiera automatycznie zwijaną linkę wykonaną ze stali nierdzewnej lub karbonu. Jest ona niezwykle wytrzymała, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez wiele lat. Te retraktory można także z powodzeniem wykorzystywać w wodach słonych.

    Inną wersją sprawdzonych retraktorów nurkowych są urządzenia ze sprężyną, które również pozwalają na korzystanie z przypiętych do nich akcesoriów bez konieczności ich odpinania. By rozciągnąć sprężynę, należy rozpiąć znajdującą się pod nią klamerkę zabezpieczającą. To praktyczne rozwiązanie, które przytrzymuje sprzęt pomocniczy blisko jacketu lub skrzydła. W ofercie Divezone znajdziecie bogaty wybór retraktorów nurkowych do mocowania akcesoriów nurkowych. Długość sprężyn po rozciągnięciu wynosi do 100 cm, co umożliwia swobodną manipulację przypiętymi przedmiotami w każdych warunkach. Oferujemy też atrakcyjną gamę kolorystyczną naszych sprawdzonych retraktorów nurkowych.

    Retraktory nurkowe wysokiej jakości

    Oferowane na Divezone retraktory nurkowe to wyroby wysokiej jakości wyprodukowane przez znane i renomowane marki. Produkty wykonano z trwałych i wytrzymałych materiałów odpornych na działanie soli morskiej. Ponadto cechuje je ergonomiczny projekt, który ułatwia posługiwanie się retraktorami nawet w grubych rękawicach i w trudnych, podwodnych warunkach.

    Retraktory nurkowe wysokiej jakości polecamy także jako prezent dla każdego miłośnika nurkowania. Jeśli masz kogoś takiego w gronie swoich najbliższych znajomych lub rodziny, z pewnością sprawisz mu radość, obdarowując go tym praktycznym gadżetem, który sprawdzi się podczas każdego nurkowania.

    Sprawdź również inne akcesoria nurkowe dostępne w naszym sklepie.

    gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

    Średnia ocena: 4.69
    Na podstawie: 67 ocen