Automaty oddechowe XDEEP

Aktywne filtry

Automaty oddechowe XDEEP

XDEEP to renomowany polski producent osprzętu do nurkowania. Autorskie, innowacyjne technologie w połączeniu z wytwórstwem produktów z materiałów i komponentów najwyższej klasy pozwoliły stworzyć markę, której ufają profesjonaliści.

Automaty oddechowe XDEEP polecane są zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących nurków. Wszystko dzięki zastosowaniu pewnych materiałów o najwyższej jakości oraz elastyczności. Aparaty świetnie dostosowują się do warunków, które panują w konkretnym akwenie wodnym, co gwarantuje niezawodne działanie.

Czym więc charakteryzują się automaty oddechowe XDEEP? Jest to przede wszystkim wykonywanie komponentów z derlinu, tworzywa poliacetylowego o niezwykle dużej wytrzymałości i ciągliwości — jednocześnie! Sprawia to, że automaty XDEEP są odpowiednie do użytku zarówno w wodzie o ekstremalnie niskiej temperaturze, poniżej 4 stopni Celsjusza, jak i tej bardzo cieplej. Derlin to także świetna skrawalność, a co za tym idzie — precyzyjnie wykonane elementy zestawu nurkowego.

Elastyczność to drugie imię marki XDEEP. Automaty oddechowe wyposażono w technologię XDeep Modular Turrent System (MTS), która umożliwia wybór głowic stałych i obrotowych o bardzo spersonalizowanym ułożeniu portów. Indywidualna optymalizacja ustawienia i kątów portów średniego ciśnienia LP pozwala na nietypowe zastosowanie osprzętu. Regulacja oporów oddechowych oraz efektu Venturiego idzie w parze z certyfikatem CE na ekstremalnie zimne wody, utrzymując niezawodność i wysoką wytrzymałość.

Sklep Divezone oferuje swoim klientom automaty oddechowe XDEEP 1- i 2- stopnie, dołączając do zestawu dedykowane przez producenta węże. Pozwala to na precyzyjne działanie całego zestawu.

Sprawdź również automaty oddechowe innych producentów dostępne w naszej ofercie.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 73 ocen