Akcesoria Nurkowe
Akcesoria Nurkowe

Niezbędne akcesoria do nurkowania takie jak: tabliczki nurkowe, sygnalizatory pneumatyczne i magnetyczne, divelogi, karabińczyki i wiele innych. 

Akcesoria Nurkowe Jest 103 produktów.

Subcategories

 • Analizatory tlenowe

  Analizatory tlenowe do nurkowania

  Analizatory tlenowe (inaczej mierniki zawartości tlenu) służą do pomiaru zawartość tlenu O2 (PPO2) w powietrzu . Specjalny czujnik (sensor) powoduje powstanie zmiennych napięciowo sygnałów elektrycznych w zależności od stężenia O2 w powietrzu, a następnie przesyła je do pomiarowego układu elektronicznego, który zamienia sygnał elektryczny na wynik wyświetlany na monitorze. Analizatory tlenowe wykorzystywane są w nurkowaniu do pomiaru zawartości O2 w butli z mieszkanką nitroksową lub trimiksową. Pomiaru dokonuje się przed rozpoczęciem nurkowania.

 • Karabinki nurkowe

  Karabinki nurkowe

  Karabińczyki tłokowe podwójne lub pojedyncze, wykonane z stali nierdzewnej lub z mosiądzu. Niezbędne do mocowania manometru, latarki i innych akcesoriów nurkowych. Dostępne w wielu kształtach i rozmiarach!

 • Tabliczki

  Tabliczki nurkowe

  Tabliczki nurkowe z ołówkiem, doskonałe do komunikacji podwodnej oraz prowadzenia notatek w wodzie. Niezwykle przydatne podczas nurkowania w parze lub w grupie, także dla instruktorów!

 • Sygnalizatory

  Sygnalizatory nurkowe

  Sygnalizatory do komunikacji podwodnej: shakery magnetyczne, sygnalizatory pneumatyczne, sygnalizatory na butle oraz najnowszy wynalazek Buddy Watcher! To wszystko w jednym miejscu, dostępne od ręki!

 • Logbooki

  Logbooki nurkowe, dive logi

  Logbooki i dive logi do zapisywania nurkowań. Wygodne w użyciu segregatory, strony z czytelnymi podziałami, solidnie wykonane okładki. Kompletne logbooki w cordurowej okładce, wkłady do logbooka federacji SSI oraz kolorowe okładki, które pozwolą Ci się wyróżnić na nurkowisku!

 • Retraktory

  Retraktory nurkowe

  Retraktory do mocowania akcesoriów do uprzęży nurka. Do wyboru: z linką lub na spirali. Doskonałe do mocowania latarki, kamerki i innych akcesoriów. Dzięki niemu będziesz miał wszystko pod ręką!

 • Naklejki

  Naklejki nurkowe na butle i do oznaczenia Twojego sprzętu. Z wszelkimi niezbędnymi oznaczeniami i w różych rozmiarach.

 • Gadżety

  Przydatne, interesujące, praktyczne, ale też do zabawi i rozrywki - gadżety nurkowe. Kolorowe breloki w kształcie płetw lub butli i puzzle z niesamowitymi podwodnymi zdjęciami! Musisz je mieć!

 • Inne

  Mnóstwo różnorodnych akcesoriów, które znacznie uproszczą i umilą nurkowanie każdemu pasjonatowi nurkowania. Maty do przebierania, wodoszczelne etui, zestawy naprawcze, narzędzia, części zapasowe, mocowania, uchwyty i jeszcze więcej!

Akcesoria Nurkowe Jest 103 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 103 elementów
Dlaczego Divezone.pl?

Firma pracuje już od 1996 roku!
Z nami zakupy są bezpieczne

Ponad 18 lat doświadczenia w nurkowaniu
100% zadowolonych klientów

Ponad 5000 produktów na magazynie
Zawsze znajdziesz coś dla siebie :)