Zapraszamy do współpracy instruktorów oraz osoby zajmujące się sprzedażą sprzętu nurkowego

Jeśli jesteś instruktorem, mamy dla Ciebie specjalne ceny i promocje!


Uzyskaj dostęp do niższych cen dla instruktorów w 3 prostych krokach:

1. Załóż nowe konto (stare nie może być przekształcone).

2. Wyślij do nas informację wraz ze skanem (zdjęciem) aktualnej licencji instruktorskiej na dive@divezone.pl.

3. Poczekaj na weryfikację i ciesz się Swoimi specjalnymi ofertami.


Zasady współpracy z działem hurtowym spółki Divezone.pl

1. Platforma hurtowa Divezone.pl jest wygodnym i nowoczesnym miejscem dającym możliwość składania przez klienta zamówień przez internet praktycznie o każdej porze dnia. Z dniem 1.05.2022 staje się jedynym kanałem składnia i realizacji zamówień hurtowych oraz instruktorskich - zamówienia składane telefonicznie i mailowo nie będą realizowane.

2. Z platformy do zamówień w dziale hurtowym mogą korzystać tylko podmioty które przeszły weryfikację i uzyskały dostęp od działu B2B Divezone.pl

3. Proces rejestracji polega na założeniu nowego konta (dotychczasowe konta nie mogą zostać przekształcone) oraz przesłania informacji o tym fakcie na adres dive@divezone.pl - w przypadku instruktorów niezbędne jest załączenie skanu lub czytelnych zdjęć aktualnych uprawnień.

4. Zamówienie składane przez platformę przechodzi przez dział weryfikacji i dopiero potwierdzenie z tego działu wysyłane na maila klienta jest podstawą do uznania zamówienia jako poprawne.

5. Spółka Divezone.pl zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w zamówieniach oraz możliwość zmiany ilości towaru w zamówieniu na etapie pakowania w dziale wysyłkowym z przyczyn niezależnych na które nie ma wpływu. O zaistnieniu takiego faktu klient zostanie powiadomiony.

6. Do każdego zamówienia razem z towarem pakowana jest faktura, karty gwarancyjne i serwisowe jeśli produkt tego wymaga.

7. Realizacja zamówień następuję za pośrednictwem firmy kurierskiej, paczki o wadze maksymalnej do 30 kg.

Z powodu specyfiki opakowań zbiorczych firma zastrzega sposób spakowania danego towaru w większą ilość kartonów, przede wszystkim z powodów obawy o towar i jego uszkodzenie w czasie transportu.

8. Zamówienia składane na platformie powinny być dokładnie przeanalizowane i składane jeden raz dziennie, nie łączymy zamówień złożonych na platformie w okresie czasowym dłuższym niż 20 minut.

9. Prosimy pamiętać w przypadku dostawy na inny adres jak istniejący na fakturze o powiadomieniu o tym fakcie w uwagach zamówienia.

10. Spółka Divezone.pl zastrzega sobie możliwość wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

11. Ceny produktów przedstawione na platformie są wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

12. Zamówienia składane na platformie hurtowej nie mogą być złożone na kwotę niższą niż 200 zł brutto.

13. Towar zamówiony i wysłany do Państwa nie podlega zwrotowi, chyba że wcześniej podczas składania zamówienia zostały uzgodnione inne zasady zakupu produktu.
Wyjątek stanowią zakupy gdy nabywca prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i jest finalnym konsumentem oraz zakup nie ma charakteru zawodowego – co jest weryfikowane na podstawie wpisów CeiDG oraz kodów PKD przedsiębiorcy. (art. 38a Ust. o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r)
Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, nie zwracamy w takim przypadkach także kosztów transportu.

14. Towar wysyłany do serwisu dostarczają Państwo na własny koszt, chyba że wcześniejsze uzgodnienia w związku z uszkodzeniem fabrycznym produktu lub niezgodnością zamawianego towaru z dostarczonym zostaną przedstawione i zatwierdzone przez osobę z działu hurtowego.

15. Spółka Divezone.pl zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, zasad współpracy i przyznawania rabatów oraz cen bez podawania przyczyn.