Filtruj według

Cena

Cena

 • 992,00 zł - 1 718,00 zł

OPCJE

OPCJE

Butle Stalowe

Aktywne filtry

ECS Butla 15l z podwójnym zaworem i stopą

ECS Butla 15l z podwójnym zaworem i stopą

Cena2 237,48 zł
  ECS Butla 12l z podwójnym zaworem i stopą

  ECS Butla 12l z podwójnym zaworem i stopą

  Cena1 656,00 zł
   ECS Butla 15l z pojedynczym zaworem i stopą

   ECS Butla 15l z pojedynczym zaworem i stopą

   Cena2 022,16 zł
    ECS Butla 12l z pojedynczym zaworem i stopą

    ECS Butla 12l z pojedynczym zaworem i stopą

    Cena1 670,60 zł
     ECS Butla 15l - Military Line

     ECS Butla 15l - Military Line

     Cena1 648,00 zł
      ECS Butla 12l - Military Line

      ECS Butla 12l - Military Line

      Cena1 274,37 zł
       ECS Butla 12l 171mm 232 Bar Concave (Płaskie Dno), Płaszcz - Biała

       ECS Butla 12l 171mm 232 Bar Concave (Płaskie Dno), Płaszcz - Biała

       Cena1 386,58 zł

        Stalowe butle do nurkowania z pojedynczym lub podwójnym zaworem

        Butle do nurkowania stanowią podstawowe wyposażenie każdego nurka. Bez nich ciężko sobie wyobrazić jakiekolwiek nurkowe zejście pod wodę. Na rynku mamy bardzo szeroki wybór różnorodnych butli do nurkowania. Różnią się one między sobą wielkością, materiałem wykonania oraz ilością zaworów.

        W tej kategorii oferujemy stalowe butle do nurkowania z podwójnym i pojedynczym zaworem do wyboru. Zapewniamy także produkty o zróżnicowanej pojemności. Stalowe butle do nurkowania polecane są przede wszystkim do wód słodkich, w kontakcie z solą morską mogą bowiem korodować.

        Zanim zdecydujecie się na konkretny model, warto rozważyć, czy potrzebujecie stalowej butli do nurkowania z pojedynczym czy podwójnym zaworem. Ta pierwsza wersja sprawdzi się podczas nurkowań rekreacyjnych na niezbyt duże głębokości.

        Z kolei butla z podwójnym zaworem pozwala na podłączenie dwóch automatów oddechowych. Ma to stanowić dodatkowe zabezpieczenie dla nurka w razie awarii pierwszego aparatu lub gdy inny nurek z zespołu będzie potrzebował pomocy. Tego rodzaju rozwiązanie warto wziąć pod uwagę, gdy planujemy schodzić na większe głębokości rekreacyjne lub gdy chcemy nurkować pod lodem. Używanie dwóch pierwszych stopni osobno zwiększa bezpieczeństwo w przypadku zamarznięcia pierwszego stopnia.

        Stalowe butle do nurkowania o różnej pojemności

        Dobrą alternatywą dla stosowania stalowej butli do nurkowania z podwójnym zaworem jest wybór dużego modelu z pojedynczym zaworem i dobranie do niego mniejszej butli, którą zawsze możemy mieć dla bezpieczeństwa w zapasie.

        W ofercie Divezone znajdziecie atrakcyjny wybór stalowych butli do nurkowania o różnej pojemności. Oferujemy modele 12-, 15- i 3- litrowe (do argonu). Wszystkie zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału, który znakomicie sprawdza się podczas nurkowania w wodach słodkich. Część modeli zostało wyposażonych także w praktyczne plastikowe stopy, które pozwalają stabilnie ustawić butlę w pionie w każdych warunkach.

        Warto też zwrócić uwagę na markę oferowanych produktów. To renomowana firma ECS, która specjalizuje się w produkcji stalowych butli do nurkowania z pojedynczym i podwójnym zaworem najwyższej jakości. Wybierając produkty z ich oferty, macie gwarancję, że stawiacie na trwały i efektywnie działający sprzęt.

        Stalowe butle do nurkowania z podwójnym zaworem – wybierz teraz!

        Jeśli nie wiesz, którą butlę wybrać – z pojedynczym czy z podwójnym zaworem – skontaktuj się z nami. Jako profesjonaliści w dziedzinie nurkowania pomożemy Ci wybrać model na miarę Twoich potrzeb.

        gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

        Średnia ocena: 4.74
        Na podstawie: 70 ocen