Filtruj według

Cena

Cena

 • 1 503,00 zł - 2 499,00 zł

Interfejs w zestawie

Interfejs w zestawie

Komputery do nurkowania TUSA

Aktywne filtry

TUSA TC 1 (IQ-1301W) Biały

TUSA TC 1 (IQ-1301W) Biały

Cena1 699,00 zł
  TUSA TC 1 (IQ-1301BK) Czarny

  TUSA TC 1 (IQ-1301BK) Czarny

  Cena1 699,00 zł
   TUSA DC Solar Link (IQ-1204)

   TUSA DC Solar Link (IQ-1204)

   Cena2 499,00 zł

    Komputery nurkowe TUSA zaprojektowane dla nurków rekreacyjnych.

    W tej kategorii znajdziesz komputery nurkowe TUSA. Małe i poręczne w formie zegarków do nurkowania. Mogą obsługiwać aż 3 gazy i bezprzewodową informację o ciśnieniu z butli nurkowej.

    Charakteryzują się różnymi funkcjami w zależności od modelu:

    4 programowalne gazy. Ta zaawansowana funkcja pozwala nurkowi na zaprogramowanie czterech indywidualnych mieszanek gazowych (Mix 1, Mix 2, Mix 3, Mix 4) w zakresie 21-100% dla łatwego przełączania podczas nurkowania. 

    2 programowalne gazy. Ta funkcja pozwala nurkowi na zaprogramowanie dwóch mieszanek gazów nitroksowych (Mix 1 i Mix 2), które można łatwo przełączać podczas nurkowania, jeśli zajdzie taka potrzeba. Mieszanka 1: 21 do 50%, Mieszanka 2: 21 do 99%. 

    Tryb Altitude Smart Mode pozwala komputerowi na automatyczne dostosowanie się do nurkowania na wysokościach.

    Komputery TUSA posiadają alarmy dźwiękowe i wizualne dla najważniejszych ostrzeżeń dotyczących danych nurkowania. Szybkość wynurzania, maksymalna głębokość, limity bezdekompresyjne, przystanek bezpieczeństwa i kilka innych kluczowych danych może być ustawionych tak, aby ostrzegać nurka. 

    Niektóre komputery TUSA posiadają podświetlany wyświetlacz do nurkowań nocnych lub w sytuacjach słabego oświetlenia. Jasne podświetlenie jest aktywowane przez naciśnięcie przycisku, a czas trwania może być ustawiony do 10 sekund długości, umożliwiając nurkowi łatwe i szybkie przeglądanie krytycznych danych nurkowania. 

    Technologia Bluetooth® SMART umożliwia smartfonom lub tabletom z pobraną aplikacją Diving LOG odbieranie danych dziennika nurkowania z IQ1204 DC Solar Dive Computer przez Bluetooth®. 

    Dual Time Display oferuje dwie strefy czasowe, które mogą być wyświetlane jednocześnie na ekranie LCD. 

    Tryb Free Dive Mode oblicza czasy nurkowania i interwały powierzchniowe dla nurkowania swobodnego. Opcjonalny Deep Stop Opcjonalny przystanek bezpieczeństwa przy nurkowaniach No Deco przekraczających głębokość 80 stóp. 

    Interfejsy TUSA PCLogbook, TUSA DataLog PC i DiverLog Mac pozwalają nurkowi na przeniesienie kompletnej historii dziennika i profilu z komputera nurkowego do komputera osobistego lub załadowanie ustawień użytkownika do komputera. Moduł interfejsu PC jest sprzedawany oddzielnie. 

    Wbudowana bateria litowo-jonowa TUSA TC1 eliminuje potrzebę wymiany baterii i oferuje do 25 nurkowań w trybie nurkowania i do 3 miesięcy w trybie czuwania. 

    Możliwość ładowania przez światło słoneczne lub wewnętrzne światło fluorescencyjne. Funkcja ładowania słonecznego eliminuje potrzebę wymiany baterii. 

    Wygoda i łatwość konserwacji jest niezbędna przy projektowaniu dzisiejszego komputera nurkowego. Każdy z komputerów TUSA oferuje przyjazną dla użytkownika wymienną baterię, która może być wymieniona w jednej chwili przy użyciu standardowych, szeroko rozpowszechnionych baterii. 

    TUSA TC1 jest wyposażony w technologię alarmu wibracyjnego. Wibracja ta jest podobna do ustawienia wibracji w większości telefonów komórkowych. Użytkownik jest powiadamiany o ważnych danych nurkowych kilkoma wibracjami zamiast alarmu dźwiękowego, który może rozpraszać partnerów nurkowych.

    Sprawdź również komputery nurkowe innych producentów.

    gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

    Średnia ocena: 4.92
    Na podstawie: 80 ocen