Filtruj według

Cena

Cena

  • 246,00 zł - 259,00 zł

Zestawy Stage

Aktywne filtry

Zestawy stage dla nurków – wysokiej jakości sprzęt na Divezone.pl!

Butle typu stage są najczęściej wybierane przez nurków technicznych, którzy schodzą pod wodę na duże głębokości. Butle stage to tzw. butle boczne, które służą jako zapas gazu do oddychania lub zawierają gaz dekompresyjny, który pomaga w trakcie dekompresji. Stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia nurkowego, będąc dodatkowym zabezpieczeniem. Warto się w nie wyposażyć, kiedy nurkujemy dekompresyjnie, technicznie wrakowo lub jaskiniowo.

Butle stage, podobnie jak wszystkie inne butle potrzebują dodatkowych akcesoriów, by móc z nich w pełni korzystać. Taki zestaw możemy sobie samodzielnie dobrać, dopasowując jego poszczególne elementy do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Jeśli natomiast pragniecie zaoszczędzić czas i energię na wyborze pojedynczych akcesoriów, polecamy wybrać zestawy stage dla nurków. Znajduje się w nich kompletne wyposażenie, które umożliwia od razu po zakupie zabranie produktu pod wodę.

Sprawdzone zestawy stage do nurkowania

Co znajdziecie w zestawach stage dla nurków? Ich podstawą jest oczywiście boczna butla o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu można swobodnie dostosować jej wielkość do własnych preferencji. Ponadto zestaw zawiera wysokiej jakości automat oddechowy pierwszego i drugiego stopnia, manometr z wężem oraz uprząż do butli stage, dzięki której precyzyjnie przytwierdzimy butlę do całości naszego ekwipunku.

Obecnie w ofercie znajdują się sprawdzone zestawy stage do nurkowania z butlą aluminiową. Doskonale nadaje się ona do zanurzeń zarówno w wodach słonych, jak i słodkich. Aluminium jest odporne na działanie soli morskiej i nawet po wielu zanurzeniach nie grozi mu korozja.

Zestawy stage z butlą aluminiową

Zakup zestawów stage dla nurków to bardzo praktyczne rozwiązanie. W oferowanych zestawach znajdują się produkty naprawdę wysokiej jakości. Butla to wyrób sprawdzonego producenta akcesoriów nurkowych Luxfer. Z kolei aparat oddechowy wyprodukowała renomowana firma Apeks, która tworzy najprawdopodobniej najlepszy tego typu sprzęt na świecie.

Zestaw zawiera również niezbędny podczas zanurzeń manometr. To niewielkie, ale praktyczne urządzenie mierzy ciśnienie czynnika oddechowego w butli. Butle Stage dostępne na Divezone wyposażono w manometry analogowe, które cechują się precyzją działania oraz dużą niezawodnością.

Praktyczne zestawy stage do nurkowania – wybierz na Divezone.pl!

Poznaj teraz bliżej naszą atrakcyjną ofertę sprawdzonych zestawów stage do nurkowania i uzupełnij swój nurkowy asortyment o kolejne wysokiej jakości akcesoria. Oferujemy funkcjonalne, trwałe i wytrzymałe zestawy stage dla nurków o wieloletniej żywotności i szerokim zastosowaniu. Służymy również pomocą w wyborze odpowiedniego modelu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.69
Na podstawie: 67 ocen