NASZA MISJA

Dostarczanie płetwonurkom idealnie dobranego,
wysokiej jakości sprzętu do nurkowania.
Sprawnie i w dobrej cenie.

____

"To przychodzi nagle. Widzisz coś po raz pierwszy i od razu wiesz, że znalazłeś swoją pasję. Jakby ktoś przekręcił klucz w zamku. Albo po raz pierwszy zakochał się." 

Stephen King, Cztery pory roku

Prehistoria

Moje pierwsze doświadczenia z nurkowaniem rozpoczęły się w roku 1979, gdy wraz z kuzynem, wyposażeni w maskę z pojedynczą szybką, spinaną metalową ramką polowaliśmy na okonie. Nie mieliśmy kusz, ale za to długie szpikulce do mięsa podebrane z szuflady niczego nieświadomej babci. Jak się można domyślać efekty były mizerne ale zabawa przednia!

Woda była obecna w całym moim życiu. Zawsze lubiłem pływać, nurkować, nurkować, ale zawsze pozostawało to tylko w sferze hobbistycznej.

Historia firmy

W 2004 roku będąc już płetwonurkiem i robiąc zakupy dla siebie, zauważyłem, że na rynku nurkowym brakuje profesjonalnego sklepu ze sprzętem do nurkowania. Takiego sklepu w którym nurek mógłby liczyć na profesjonalną poradę, szybką dostawę i dobrą cenę. W tym czasie każde centrum nurkowe promowało sprzęt konkretnego producenta i nie można było w nim kupić nic innego. Ponieważ internet dopiero się rozwiał to klienci nie mieli takiej wiedzy i świadomości jak teraz.

Zamierzałem to zmienić!

I tak w 2004 r. powstał sklep ze sprzętem do nurkowania DIVEZONE.PL. Pierwsza nasza transakcja (którą pamiętam do dziś) to płetwy JetFiny Divexa i kompas Suunto SK-7. Zaczynamy prace na stroną internetową i w 2005 r. mamy sklep internetowy i zaczynamy sprzedaż. 

W krótkim czasie stajemy się wiodącym sklepem nurkowym w Polsce i tak pozostaje do dziś. Liczne nagrody i wyróżnienia od dystrybutorów oraz najważniejsza dla nas nagroda płetwonurków wybór najlepszego sklepu nurkowego w Polsce przez uczestników konferencji BalticTech.

Dzień dzisiejszy w firmie DIVEZONE.PL

Nasza załoga liczy obecnie osiem osób i rekrutujemy kolejne. Obsługujemy rocznie kilkanaście tysięcy zamówień. Codziennie wysyłamy kilkadziesiąt paczek.

Na naszym magazynie mamy ponad 6000 sztuk różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów do nurkowania. Wszystko po to, aby jak najlepiej, najsprawniej i najbardziej profesjonalnie obsługiwać naszych klientów.

 

____

Naszą misją jest dostarczanie płetwonurkom
wysokiej jakości, sprawdzonego sprzętu do nurkowania,
odpowiedniego do ich wymagań, sprawnie i w dobrej cenie.

____

 

 ZDJĘCIA NASZEGO SKLEPU

Wnętrze sklepu DIVEZONE.PL

Półki z komputerami nurkowymi

Wnętrze sklepu DIVEZONE.PL

Wnętrze sklepu DIVEZONE.PL

Wnętrze sklepu DIVEZONE.PL