Tabliczki do pisania pod wodą

Aktywne filtry

Tabliczka TECLINE na rękę 3-częściowa

Tabliczka TECLINE na rękę 3-częściowa

Cena69,00 zł
  HALCYON Notes nurkowy

  HALCYON Notes nurkowy

  Cena283,20 zł
   ScubaTech Tabliczka z ołówkiem

   ScubaTech Tabliczka z ołówkiem

   Cena41,00 zł
    TECLINE Mokry notes w okładce kordurowej

    TECLINE Mokry notes w okładce kordurowej

    Cena189,00 zł
     TECLINE Wkład do mokrego notesu

     TECLINE Wkład do mokrego notesu

     Cena90,00 zł
      OMS Mokry notes w okładce

      OMS Mokry notes w okładce

      Cena153,00 zł
       Tabliczka IST na rękę 3-częściowa

       Tabliczka IST na rękę 3-częściowa

       Cena49,00 zł
        Tecline Ołówek grafitowy

        Tecline Ołówek grafitowy

        Cena12,00 zł

         Tabliczki nurkowe

         W tej kategorii oferujemy tabliczki nurkowe, które nie są niezbędne do nurkowania, lecz zwiększają komfort i ułatwiają kontakt pod wodą. Te elementy wyposażenia przychodzą z pomocą, gdy chcemy skomunikować się z partnerem pod wodą, załogą łodzi lub zrobić zapiski czy rysunki w czasie nurkowania. W naszej ofercie znajdują się tabliczki na rękę mocowane gumkami, z ołówkiem, a także różnego rodzaju mokre notesy. Kształt tabliczek jest tak wyprofilowany, by wygodnie zamocować je na przedramieniu. Szeroki wybór w ofercie Divezone.pl gwarantuje dobór zgodny z indywidualnymi preferencjami.

         Tabliczki do pisania pod wodą - podstawa podwodnej komunikacji

         Tabliczki do pisania pod wodą sprawdzą się w każdej sytuacji. Gdy chcemy coś bardziej złożonego przekazać drugiemu nurkowi, nie musimy robić tego przy pomocy gestów. Są niezwykle przydatne w czasie szkolenia, dla instruktorów nurkowania i osób początkujących. Mogą służyć do zapisania planu nurkowego. Tabliczka umocowana na ręce jest łatwo dostępna i w każdej chwili można sprawdzić, co należy robić. Z łatwością można zrobić notatki w wodzie, zapiski z obserwacji, czy narysować mapę.

         Tabliczki nurkowe do pisania pod wodą - komfort  i funkcjonalność

         Tabliczki do pisania pod wodą zapewniają komfort i nie ograniczają ruchów. Najczęściej składają się z trzech sztywnych stron, które łatwo przewracać i rysika przymocowanego gumą. Notesy nurkowe mają znacznie więcej stron zabezpieczonych przed otwarciem guma bungee. Zazwyczaj umieszcza się je w kieszeni skafandra wpinając w d-ring. Chociaż są trudniej dostępne, to możliwe jest ich przekazanie innemu nurkowi.

         Te niewielkie elementy wyposażenia, chociaż nie są obowiązkowe, z pewnością ułatwią skuteczną komunikację pod wodą, nie utrudniając nurkowania. Wystarczy opłukać je po każdym nurkowaniu, by były gotowe do następnej wyprawy pod wodę. Są łatwe i wygodne w użytkowaniu, podobnie jak pozostałe akcesoria dostępne do nurkowania w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

         Sprawdź również inne akcesoria nurkowe dostępne w naszym sklepie.

         gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

         Średnia ocena: 4.83
         Na podstawie: 75 ocen