Filtruj według

Cena

Cena

 • 211,00 zł - 545,00 zł

Torby na Suche Skafandry nurkowe i Ocieplacze

Aktywne filtry

Torba SANTI na suchy skafander

Torba SANTI na suchy skafander

Cena283,00 zł
  SANTI Torba na ocieplacz

  SANTI Torba na ocieplacz

  Cena245,00 zł
   SANTI Torba Stay Dry

   SANTI Torba Stay Dry

   Cena655,00 zł

    Twoja torba na suchy skafander jest w Divezone!

    Dla każdego nurka poznawanie nowych akwenów to wspaniała przygoda. Do każdej z nich należy się odpowiednio przygotować. Co oczywiste, myślimy o niezbędnym sprzęcie do samego nurkowania. Jednak niezbędne jest także mieć możliwość przenieść nurkowe wyposażenie w wygodny sposób. Ilość akcesoriów może przytłoczyć każdego, jednak torby na skafandry suche i ocieplacze powinny pomóc nam w realizacji tego celu.

    Jakie właściwości mogą mieć torby na suchy skafander?

    Tego typu akcesoria to przede wszystkim materiał. Musi być wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne w postaci przetarć. Co więcej, torby na suchy skafander mogą mieć specjalną, nieprzemakalną powłokę PVC. Pozwala ona nie tylko uniknąć niespodzianek, ale i ułatwia oczyszczanie nosidła z błota. 

    Część toreb na skafandry suche została wyposażona także w specjalne paski, które umożliwiają noszenie ich na ramionach, jak plecaka. Pozwoli to skutecznie odciążyć kręgosłup i uwolni ręce, co sprawi, że z łatwością przeniesiemy także dodatkowe akcesoria. Duża ilość pasków w torbie na suchy skafander sprawia, że możesz także nieść ją w dłoni lub na ramieniu – w zależności od preferencji.

    Wewnętrzne, nieprzemakalne kieszonki na dokumenty właściciela to dodatkowy atut toreb na skafandry suche. Umożliwia to ograniczenie bagaży podróżnych do niezbędnego minimum – tak ważnego w przygodach płetwonurka.

    Wygodne torby na ocieplacze 

    Oferta sklepu internetowego Divezone bazuje na torbach na ocieplacze i suche skafandry sprawdzonego producenta sprzętu dla nurków – marki SANTI. Nosidła są dzięki temu wytrzymałe, komfortowe w użytkowaniu i praktyczne. Zapięcia na zamek błyskawiczny przyspieszają pakowanie, a liczne paski umożliwiają noszenie torby na ocieplacze w dłoni lub na ramieniu.

    Torby na Suche Skafandry nurkowe i Ocieplacze

    Pojemne i wygodne torby do przechowywania skafandrów suchych i ocieplaczy. Duży wybór wzorów i modeli SANTI. To wszystko znajdziesz w sklepie Divezone!

    gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

    Średnia ocena: 4.81
    Na podstawie: 74 ocen