Filtruj według

Cena

Cena

 • 42,00 zł - 2 963,00 zł

Wielkość

Wielkość

Typ wyświetlacza

Typ wyświetlacza

Podświetlenie

Podświetlenie

Algorytm

Algorytm

Obsługa nadajnika

Obsługa nadajnika

Interfejs w zestawie

Interfejs w zestawie

Nadajnik w zestawie

Nadajnik w zestawie

Komputery do nurkowania AQUALUNG

Aktywne filtry

AQUALUNG i300

AQUALUNG i300

Cena1 497,00 zł
  AQUALUNG Nadajnik REV2

  AQUALUNG Nadajnik REV2

  Cena1 309,00 zł
   AQUALUNG i100 komputer nurkowy

   AQUALUNG i100 komputer nurkowy

   Cena1 168,00 zł
    AQUALUNG i770R

    AQUALUNG i770R

    Cena3 516,08 zł
     AQUALUNG Nadajnik REV2 O2

     AQUALUNG Nadajnik REV2 O2

     Cena1 403,00 zł
      Bateria Aqualung do nadajnika (transmitera) + o-ring

      Bateria Aqualung do nadajnika (transmitera) + o-ring

      Cena45,00 zł

       Komputery nurkowe Aqualung w ofercie Divezone.pl

       Oto jedna z najbardziej zasłużonych marek w branży produkującej sprzęt do nurkowania. Jej historia liczy 75 lat, a konstruktorzy związani z AQUALUNG byli wielokrotnie nagradzani za swoje innowacyjne podejście, które przełożyło się na rozwój nurkowania. Tej pozycji wprost nie mogło zabraknąć w naszym menu!

       Do dyspozycji początkujących i zaawansowanych nurków oddajemy zegarkowe komputery o nieskomplikowanej konstrukcji i intuicyjnym interface. Wiele trybów pracy, cyfrowy kompas, obsługa mieszanek nitroksowych – to tylko niektóre z długiej listy funkcji, które mają do zaoferowania swoim użytkownikom komputery do nurkowania AQUALUNG. Po stronie atutów tych urządzeń możemy zaliczyć wszechstronność, łatwość obsługi, trwałość komponentów i intrygujący design. Rzut oka na tę kategorię wystarczy, by określić, że komputery nurkowe AQUALUNG są dostępne w przystępnych cenach, które nie powinny odstraszać nurków dysponujących limitowanym budżetem. Tańsze modele mają mniejszy zakres funkcjonalności oraz monochromatyczne wyświetlacze. Są one też bardziej kompaktowe niż bardziej zaawansowane modele.

       Rozważając zakup komputera nadgarstkowego, warto pamiętać, że taki sprzęt może wynieść nurkowanie na nowy etap. Urządzenie dostarcza użytkownikowi danych dotyczących jego aktywności, co podnosi poziom świadomości nurka i pozwala lepiej zadbać o jego bezpieczeństwo. Taki wydatek należy więc potraktować jako inwestycję w swoje umiejętności.

       Marka AQUALUNG to tylko jedna z wielu pozycji w naszym katalogu. Sprawdź koniecznie pozostałe propozycje i wybierz sprzęt szyty na miarę swoich obecnych umiejętności i potencjalnych planów. W razie potrzeby możesz skonsultować swój wybór z naszym doradcą, który podpowie, jakie rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania.

       Sprawdź również komputery nurkowe innych producentów.

       gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

       Średnia ocena: 4.86
       Na podstawie: 76 ocen