Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 692,00 zł - 1 800,00 zł

Komputery do nurkowania RATIO

Aktywne filtry

Komputery nurkowe RATIO z rewelacyjnymi wyświetlaczami

Wyróżnikiem komputerów włoskiego producenta RATIO są w pełni kolorowe wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, co znacznie ułatwia śledzenie parametrów nurkowania w czasie zanurzenia.

Komputery do nurkowania RATIO uchodzą za najbardziej zaawansowane wielogazowe urządzenia tego typu. Nie licząc modelu Easy, zebrane tu produkty są wyposażone w zintegrowany GPS, który ułatwi powrót na powierzchni do punktu początkowego nurkowania lub do łodzi po wynurzeniu. Ponadto mają także wbudowany Kompas 3D z kompensacją przechyłu z wizualnym i numerycznym wskaźnikiem kierunku. To zaawansowane rozwiązanie odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających nurków próbujących swoich sił w różnych typach akwenów.

Komputery nurkowe RATIO to coś więcej niż modny gadżet. Każdy z modeli może być rzetelnym asystentem Twoich podwodnych przygód. Wielofunkcyjność, którą oferują komputery do nurkowania RATIO, przekłada się na ich stosunkowo wysokie ceny. Dobrej jakości sprzęt do nurkowania to inwestycja na długie lata, która będzie procentować wygodą i bezpieczeństwem. Markowe urządzenia dają nieskrępowane możliwości, które przełożą się na rozwijanie podwodnej pasji. Oprócz komputerów nurkowych, w tej kategorii mamy też pokrowiec oraz transmiter informujący kolorami o różnych poziomach ciśnienia w butli.


Sprawdź również komputery nurkowe innych producentów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.94
Na podstawie: 81 ocen