Przykro nam, któryś z zakupionych produktów nie spełnił Twoich oczekiwań.

Postaramy się aby procedura zwrotu była możliwie przyjazna dla Ciebie.

Poniżej znajdziesz kilka kroków po przejściu których sprawa zostanie załatwiona:

 1. W paczce którą otrzymałeś/aś znajdował się formularz zwrotu (kopia do pobrania tutaj) - Wypełnij go podając Twoje danenumer kontaoraz numer zamówienia. - Znajdziesz go w mailu z potwierdzeniem zakupu lub po zalogowaniu się w sklepie w historii zakupów.
 2. Wypełniony formularz umieść w paczce wraz z oryginałem dowodu zakupu i zwracanym towarem. 
 3. Naklej na paczkę dołączoną do formularza naklejkę informująca o zwrocie wraz z numerem zakupu - pozwoli to przyspieszyć nam Twoją obsługę.
 4. Nadaj paczkę na nasz adres:
  Divezone.pl Sp. z.o.o.
  ul. Storczykowa 5
  87-100 Toruń

Wkrótce środki wrócą na Twoje konto.

Pamiętaj:

 • Zwracany towar musi być pełnowartościowy tj. wolny od uszkodzeń mechanicznych, rys i zabrudzeń.
 • Sprzęt mierzymy "na sucho".
 • Paczka musi dotrzeć do naszej siedziby - niestety nie obsługujemy zwrotów w Paczkomatach lub punktach odbioru.  

Ale ja chcę wymienić a nie zwrócić towar! 

Procedura jest dokładnie taka sama.

Chcemy aby właściwy towar dotarł jak najszybciej do naszych klientów dlatego procedurę "wymiany" rozbijamy na zwrot i zakup właściwego. Już w dniu odebrania paczki z niewłaściwym towarem możesz dokonać zakupu tego optymalnego. To pozwala zaoszczędzić czas zanim paczka by do nas dotarła została rozpakowana i ponownie nadana.  
INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas DIVEZONE.PL sp. z o.o., 87-100 Toruń, ul. Storczykowej 5, tel. 56 307 03 03, zwroty@divezone.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej http://divezone.pl/formularz-zwrotu.pdf. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub DIVEZONE.PL sp. z o.o., 87-100 Toruń, ul. Storczykowa 5 (najlepiej z dołączoną i wypełnioną naklejką Zwrot), niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 30 PLN.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.