Filtruj według

Cena

Cena

 • 2 548,00 zł - 3 816,00 zł

Twinsety do nurkowania

Aktywne filtry

ECS Zestaw Twinset 2x12l 232bar, DIR

ECS Zestaw Twinset 2x12l 232bar, DIR

Cena2 895,93 zł
  ECS Twinset Zestaw 2x7L 232bar, DIR WIDE

  ECS Twinset Zestaw 2x7L 232bar, DIR WIDE

  Cena2 952,62 zł
   ECS zestaw Twinset 2x7L 300bar, DIR WIDE

   ECS zestaw Twinset 2x7L 300bar, DIR WIDE

   Cena3 816,00 zł
    ECS zestaw Twinset 2x8,5L 232bar, DIR WIDE

    ECS zestaw Twinset 2x8,5L 232bar, DIR WIDE

    Cena3 028,59 zł
     ECS Twinset 2x10 232bar, DIR

     ECS Twinset 2x10 232bar, DIR

     Cena3 097,33 zł
      ECS zestaw Twinset 2x12 232bar, DIR Concave

      ECS zestaw Twinset 2x12 232bar, DIR Concave

      Cena3 395,12 zł
       ECS zestaw Twinset 2x8,5L 232bar, DIR WIDE, CONCAVE (PŁASKIE DNO)

       ECS zestaw Twinset 2x8,5L 232bar, DIR WIDE, CONCAVE (PŁASKIE DNO)

       Cena3 019,84 zł

        Twinsety - dwubutlowe zestawy do nurkowania – wybierz na Divezone.pl!

        Dwubutlowe zestawy do nurkowania, czyli tzw. twinsety, to popularne rozwiązanie, zwłaszcza wśród nurków technicznych, którzy na długo schodzą pod wodę lub potrzebują zabezpieczenia np. podczas nurkowań jaskiniowych. W takiej sytuacji zrozumiałym jest, że potrzebujemy zwiększonej ilości gazu, by móc swobodnie oddychać pod wodą. Twinsety stanowią również dodatkowe zabezpieczenie, gdyż w razie potrzeby można zakręcić zawór przy jednym z uszkodzonych automatów lub je rozłączyć przy pomocy manifoldu w przypadku awarii zaworu.

        W ofercie Divezone znajdują się wysokiej jakości dwubutlowe zestawy do nurkowania, które z pewnością spełnią oczekiwania zaawansowanych nurków. W sklepie posiadamy twinsety o zróżnicowanej pojemności. Znajdziecie u nas twiny 2 x 12, 2 x 7, 2 x 8,5 czy 2 x 10 litrów. Wybór odpowiedniego zestawu zależy od naszych umiejętności oddechowych pod wodą oraz planowanego czasu zanurzenia.

        Trzeba też podkreślić, że im cięższy twinset, tym więcej wysiłku będzie od nas wymagać pływanie z nim. Od wyboru odpowiedniej wielkości butli zależy również łatwość utrzymania trymu. Generalnie przyjmuje się, że mniejsze butle sprawdzą się dla niskich i lekkich osób, będą zatem idealne dla kobiet. Wersje cięższe dedykowane są mężczyznom.

        Najlepsze twinsety do nurkowania – sprawdź zalety!

        Twinsety do nurkowania dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty. Sprzęt został wykonany ze stali, świetnie zatem sprawdzi się podczas nurkowania w wodach słodkich i na Bałtyku. Ponadto każdy z dwubutlowych zestawów do nurkowania został wyposażony w precyzyjny manifold z wygodnymi gałkami, których odkręcenie wymaga jedynie 3-4 obrotów. Wśród oferowanych twinów znajdują się wersje z ciśnieniem roboczym butli 232 i 300 bar oraz ciśnieniem próby 342 lub 400 bar.

        W ofercie znajdują się modele twinów z płaskim dnem, które można swobodnie postawić, bez ryzyka, że się przewrócą. To przydatne udogodnienie podczas transportu butli.

        Twinsety do nurkowania ECS

        Najbardziej znaną marką specjalizującą się w produkcji dwubutlowych zestawów do nurkowania jest firma ECS. Wszystkie modele twinów dostępne w tej kategorii to właśnie ich produkty. Wybierając je możecie mieć pewność, że stawiacie na bezpieczeństwo i funkcjonalność.

        Twinsety do nurkowania ECS cechuje wysoka precyzja wykonania, dbałość o najdrobniejszy szczegół oraz zastosowanie trwałych i wytrzymałych materiałów. Ich produkty cechują się stabilną konstrukcją oraz wieloletnią żywotnością. Wybierając je, macie pewność, że posłużą Wam skutecznie podczas wielu nurkowań.

        W twinsetach do nurkowania ECS na uwagę zasługuje również precyzyjne wykończenie w postaci szczelnych zaworów oraz łatwo odkręcanych gałek. Dzięki nim obsługa dwubutlowych zestawów do nurkowania jest szybka, intuicyjna i skuteczna w każdych warunkach.

        Wybierz teraz najlepszy twinset do nurkowania na miarę Twoich potrzeb na Divezone.pl. W razie wątpliwości służymy pomocą.

        Sprawdź również butle do nurkowania innego rodzaju.

        gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

        Średnia ocena: 4.87
        Na podstawie: 77 ocen